Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003
 
Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2013 roku:
 
  1. 16.03.2013r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Wratislavia Cup 2013”
 
Kategoria do 9 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Zuzanna Śliwa GKKT

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Karolina Meller GKKT

III miejsce – Klaudia Konończuk GKKT

Kategoria 12-13 lat chłopców (9 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Patryk Grzegorzewski GKKT

 
  1. 06.04.2013r – Vsetin (Czechy), Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Wallachia Cup 2013”
 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Karolina Meller GKKT

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 13-14 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 06.04.2013r – Oleśnica, I Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnicy.
 
Kategoria do 9 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Zuzanna Śliwa GKKT

II miejsce – Angelika Łankiewicz GKKT

Kategoria 10-11 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Joanna Kulig GKKT

Kategoria 12-13 lat chłopców (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Patryk Grzegorzewski GKKT

II miejsce – Piotr Sobków GKKT

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Sandra Chwastyk GKKT

III miejsce – Weronika Bronka GKKT

 
  1. 20-21.04.2013r – Bochnia, Międzynarodowy Turniej Smoka w Karate Tradycyjnym

Kategoria 14-15 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 27.04.2013r – Bytom, Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego „Silesia cup 2013”
 
Kategoria 7-8 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Angelika Łankiewicz GKKT

Kategoria 11-12 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Karolina Meller GKKT

Kategoria 14-15 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

III miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 25-26.05.2013r – Warszawa, XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym
 

Kategoria 14-15 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

IV miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 01.06.2013r – Głuchołazy, VII Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
 

            Kategoria 7 lat i młodsi (9-7kyu)

            Konkurencja KATA: 

            III miejsce - Tomasz Pietrzykowski GKKT 

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9kyu)

             Konkurencja KATA:

            I miejsce - Emil Młyńczak GKKT 

            II miejsce - Michał Jurczak GKKT 

            III miejsce - Szymon Kwit GKKT

            Kategoria 8 - 9 lat dziewczęta (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Zuzanna Śliwa GKKT 

            II miejsce - Angelika Łankiewicz GKKT

            III miejsce - Wiktoria Talarczyk GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopcy (9 kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Kamil Spałek GKKT 

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Nikodem Kud GKKT 

            II miejsce - Piotr Olejarski GKKT

            III miejsce - Kamil Olejarski GKKT 

 
 

            Kategoria 12 - 15 lat chłopcy (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Patryk Grzegorzewski GKKT

            II miejsce - Filip Krach GKKT

            III miejsce - Piotr Sobków GKKT

            Kategoria 12 - 13, lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Michał Szczotka GKKT

            Kategoria 12 - 13 lat dziewczęta (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Natalia Żegleń GKKT

            Kategoria 12 - 13, lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Jakub Jakubiszak GKKT

            Kategoria 14 - 15, lat chłopców (6-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Adrian Kowalski GKKT

            Kategoria 14 - 15, lat (8-1kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 22-23.06.2013r – Lublin, XIII Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Udział głuchołaskich zawodników: Natalia Żegleń, Karolina Meller.

 
  1. 22.06.2013r – Wrocław, IV Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym

            Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)

            Konkurencja KATA:

             I miejsce - Tomasz Pietrzykowski GKKT

             III miejsce - Kwit Antoni GKKT

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9kyu)

            Konkurencja KATA:

             I miejsce - Nieścior Mateusz GKKT

            II miejsce - Emil Młyńczak GKKT

            III miejsce - Jakub Gębala GKKT

            Kategoria 8 - 9 lat dziewcząt (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Zuzanna Śliwa GKKT

            II miejsce - Aleksandra Pietrzykowska GKKT

            III miejsce - Angelika Łankiewicz GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (9 kyu)
            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Wanicki Michał GKKT

            II miejsce - Daniel Rubaj GKKT

            III miejsce - Fabian Bocheński GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat dziewcząt (9-7kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Weronika Bronka GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (8-6 kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Kud Nikodem GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Piotr Olejarski GKKT

            Kategoria 12 - 15 lat chłopców (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Patryk Grzegorzewski GKKT

            II miejsce - Klaudia Konończuk GKKT

            III miejsce - Piotr Sobków GKKT

            Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (9-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Karolina Meller GKKT

            II miejsce - Natalia Żegleń GKKT 

            Kategoria 12 – 13 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Jakub Jakubiszak Głuchołaski KKT

            Kategoria 14 – 15 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

            Kategoria 14 – 15 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

 
  1. 09.07.2013r – Kołobrzeg, Turniej obozowy

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9-8 kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Julian Młyńczak GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (7-5kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce – Kamil Olejarski GKKT

            III miejsce - Piotr Olejarski GKKT

            Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (6-4kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Natalia Żegleń GKKT 

            Kategoria 14 – 15 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

 
  1. 12.10.2013r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego VI edycja „ Pucharu Mistrza”

Udział 16 zawodników GKKT

 
  1. 17.11.2013r – Rędziny koło Częstochowy, Śląska Liga Karate Tradycyjnego
 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (3-1 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT

 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 30.11.2013r – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (8-7 kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Julian Młyńczak GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Nikodem Kud GKKT 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (3-1 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

Najlepszy zawodnik turnieju

 
  1. 22.12.2013r – Głuchołazy, XVII Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym

             Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Samuel Ćwiek Głuchołaski KKT

             II miejsce Patryk Olchawa Głuchołaski KKT

             III miejsce Kajetan Jaroń Głuchołaski KKT

             III miejsce Mateusz Sokołowski Głuchołaski KKT

             Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7kyu)

             Konkurencja kata:

             II miejsce Tomasz Pietrzykowski Głuchołaski KKT

           

             Kategoria 8 lat i młodsi dziewczęta (8-7kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Zuzia Śliwa Głuchołaski KKT

             Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Emil Młyńczak Głuchołaski KKT

             III miejsce Aleksander Mikołajczyk Głuchołaski KKT

             III miejsce Szymon Miłaszewicz Głuchołaski KKT

             Kategoria 8 - 9 lat dziewczęta (9kyu)

             Konkurencja kata:
             I miejsce Zuzanna Paliga Głuchołaski KKT
             II miejsce Zuzanna Ćwiek Głuchołaski KKT

             III miejsce Zosia Paliga Głuchołaski KKT

             Kategoria 8 - 9 lat dziewczęta (8-7kyu)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Zuzia Śliwa Głuchołaski KKT

             Kategoria 10 - 11 lat chłopców (9-7kyu)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Michał Wanicki Głuchołaski KKT

             Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

             Konkurencja kata:
             I miejsce Piotr Olejarski Głuchołaski KKT
             II miejsce Kamil Olejarski Głuchołaski KKT
             III miejsce Nikodem Kud Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 13 lat chłopców (9-7kyu)

             Konkurencja kata:

             II miejsce Michał Jaźwiński Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 13 lat chłopców (6-4kyu)
             Konkurencja kata:
             I miejsce Michał Szczotka Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (6-4kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Karolina Meller Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 15 lat dziewcząt (3-kyu - Dan)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Żegleń Natalia Głuchołaski KKT

             Kategoria dziewcząt (6-4kyu)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Alicja Orzeł Głuchołaski KKT

             Kategoria 14 - 15 lat chłopców (3-1kyu)
             Konkurencja kata:

             II miejsce Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

             Kategoria 14 - 15 lat chłopców (3-1kyu)

             Konkurencja kumite:

             II miejsce Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

             Kategoria SENIOR (9-7kyu)

             Konkurencja kumite:

             III miejsce Filip Krach Głuchołaski KKT

 
 

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

  • 11-13.01.2013r – Stara Wieś, Konsultacje DAN z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  •  
  • 12.01.2013r – Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 19.01.2013r - Głuchołazy, egzaminy uczniowskie.
  •  
  • 22.01.2013r – Głuchołazy, Stypendia Sportowe Gminy Głuchołaz otrzymali: Jakub Jakubiszak, Natalia Żegleń, Michał Szczotka, Jakub Małachowski, Adrian Kowalski, Karolina Meller.
  •  
  • 26.01-02.02.2013r – Nowa Ruda, Zimowy Obóz Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 30.01-03.02.2013r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Zimowe Gasshuku 2013”.
  •  
  • 02.02.2013r – Stara Wieś, I Edycja Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 09.02.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 04.03.2013r - Głuchołazy, udział w Posiedzeniu przedstawicieli klubów z Komisją Turystyki, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego.
  •  
  • 05.03.2013r - Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem Januszem Magierowskim.
  •  
  • 09.03.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 23.03.2013r – Kluczbork, II Edycja Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 13.04.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 20.04.2013r – Bochnia, Finał Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 04.05.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 10-12.05.2023r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Avi Rokah 7 DAN.
  •  
  • 18.05.2013r – Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 01.06.2013r – Głuchołazy, Seminarium karate z sensei Januszem Sową 5 DAN z Bytomia.
  •  
  • 22.06.2013r – Wrocław, Seminarium karate z sensei Pawłem Januszem 3 DAN z Niepołomic.
  •  
  • 22.06.2013r – Wrocław, Zakończenie sezonu – rejs statkiem po Odrze.
  •  
  • 26.06.2013r – Głuchołazy, egzaminy uczniowskie.
  •  
  • 30.06-10.07.2013r – Kołobrzeg, Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  •  
  •  14-18.08.2013r - Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Letnie Gasshuku 2013”.
  •  
  • 01.09.2013r – Gmina Głuchołazy, zapisy na zajęcia karate tradycyjnego.
  •  
  • 28.09.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 05-06.10.2013r – Nowa Ruda, Rekreacyjny weekend karate.
  •  
  • 07.10.2013r - Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem Januszem Magierowskim.
  •  
  • 19.10.2013r – Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 26.10.2013r – Wrocław, Seminarium karate tradycyjnego z sensei Januszem Sową 5 DAN
  •  
  • 09.11.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 16-17.11.2013r – Biskupia Kopa, Rekreacyjny weekend karate.
  •  
  • 20.11.2013r – Głuchołazy, pokaz karate GKKT w Centrum Kultury w Głuchołazach podczas odsłonięcia tablicy Kawalerów Orderu Uśmiechu.
  •  
  • 23.11.2013r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Iliya Jorga 10 DAN.
  •  
  • 07.12.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 13-15.12.2013r - Stara Wieś, Kurs Mistrzowski - Ogólnopolskie Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 22.12.2013r – Głuchołazy, seminarium karate tradycyjnego z sensei Radkiem Kleibl 4 DAN z Czech (główny trener czeskiej reprezentacji karate tradycyjnego).
 
 




 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.