Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003


Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2010 roku:



  1.  23.01.2010r – Wrocław, Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym „Puchar Mistrza”:
 
Konkurencja KATA do 9 lat dziewcząt 8-7 kyu
III m. Natalia Żegleń

Konkurencja KATA do 9 lat chłopców 8-7 kyu
III m. Jakub Małachowski

Konkurencja KATA 10 lat chłopców 8-7 kyu
II m. Igor Pawka

Konkurencja KATA 10 lat chłopców 6-4 kyu
I m. Jakub Jakubiszak

Konkurencja KATA 11-13 lat chłopców 3-1 kyu
II m. Konrad Łącki

Konkurencja KATA 14-15 lat dziewcząt 6-4 kyu
III m. Joanna Reszczyk

Konkurencja KUMITE 14-15 lat dziewcząt 6-4 kyu
III m. Joanna Reszczyk

Konkurencja KUMITE 14-15 lat chłopców 6-4 kyu
II m. Kamil Małachowski

Konkurencja KATA 14-15 lat chłopców 3-1 kyu
II m. Beniamin Opaliński

Konkurencja KUMITE 16-17 lat dziewcząt 3-1 kyu
III m. Agnieszka Maciejczyk

  1. 05.02.2010r – Jarnołtówek, Obozowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
Konkurencja FUKU-GO 7-6 kyu
I m. Joanna Reszczyk
II m. Igor Pawka

  1. 20.03.2010r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2010”:
Konkurencja KATA do 9 lat chłopców 6-4 kyu
I m. Jakub Małachowski

Konkurencja KUMITE 14-16 lat dziewcząt 6-4 kyu
III m. Joanna Reszczyk

Konkurencja KUMITE 14-16 lat chłopców 6-4 kyu
III m. Kamil Małachowski

  1. 20.05.2010r – Głuchołazy, Rozstrzygnięcie plebiscytu na najpopularniejszego sportowca w Gminie Głuchołazy:
Sportowiec uczeń 
I m. Konrad Łącki, III m. Kamil Małachowski, IV m. Natalia Żegleń, VIII m. Agnieszka Maciejczyk, XI Marlena Nowakowska, IXX m. Jakub Małachowski, XXVI m. Jakub Jakubiszak, IXXX m. Szymon Rutkowski.
Trener
I m. – Arkadiusz Bukała.
Klub
I m. – Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego.
 
  1. 22-23.05.2010r – Bydgoszcz, XXI Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym.
Udział wzięli Agnieszka Maciejczyk i Kamil Małachowski.

  1. 30.05.2010r – Głuchołazy, IV Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Paweł Prątnicki GKKT
II miejsce – Michał Gniłka GKKT
III miejsce – Michał Klein GKKT

Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Paweł Prątnicki GKKT
II miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT
III miejsce – Natalia Drab GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT
III miejsce – Natalia Drab GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Kacper Wojnarowski GKKT
III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Kacper Wojnarowski GKKT
III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Beniamin Opaliński GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT

Kategoria juniorki:
Konkurencja KATA

II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT

Kategoria juniorki:
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT

Kategoria seniorzy:
Konkurencja KATA

III miejsce – Ryszard Lis GKKT

Kategoria seniorzy:
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Krzysztof Reszczyk GKKT.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Kamil Małachowski z GłuchołaskiegoKlubu Karate Tradycyjnego.

  1. 12.06.2010r – Wrocław, I Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria do 8 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria do 8 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
II miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Szymon Rutkowski GKKT
II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Szymon Rutkowski GKKT
II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT
  1. 18-19.06.2010r – Włocławek, X Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym udział wzięli:
Konrad Łącki, Szymon Rutkowski i Jakub Jakubiszak
  1. 02.07.2010r – Brenno, Turniej Obozowy Karate Tradycyjnego:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja FUKUGO

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja FUKUGO

III miejsce – Michał Szczotka GKKT

Kategoria 11- 13 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja FUKUGO

I miejsce – Jerzy Nikandrow GKKT
  1. 02.10.2010r – Opole, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Otwarte Mistrzostwa Opola w Karate Tradycyjnym:
Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
  1. 30.10.2010r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Puchar Mistrza”:
Kategoria 10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
  1. 13.11.2010r – Opole, Międzyklubowy Turniej w karate Tradycyjnym:
Kategoria do 9 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

Kategoria do 9 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Jakub Małachowski GKKT
II miejsce – Sebastian Szczepanik GKKT

Kategoria do 9 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 10 - 11 lat dziewcząt (8-7 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 - 16 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria 14 - 16 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Seniorzy:
Konkurencja KATA
II miejsce – Krzysztof Reszczyk GKKT

Seniorzy:
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Krzysztof Reszczyk GKKT

  1. 20-21.11.2010r – Pruszków, Drużynowe Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym „Mazowia Cup”.
  1. 04.12.2010r – Wrocław, III Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria 9 - 10 lat dziewcząt (8-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

  1. 18.12.2010r – Głuchołazy, XIV Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
 
9 kyu do 9 lat konkurencja KATA
1 m. Kamil Olejarski GKKT
2 m. Piotr Olejarski GKKT
3 m. Nikodem Kud GKKT

8-7 kyu do 8 lat konkurencja KATA - chłopcy
2 m. Szymon Łojko GKKT
3 m. Michał Gniłka GKKT

8-7 kyu 9-10 lat konkurencja KATA
1 m. Kacper Wojnarowski GKKT
2 m. Angelika Szczotka GKKT
3 m. Mateusz Śliwa GKKT

6-4 kyu 9-10 lat konkurencja KATA - chłopcy
1 m. Jakub Jakubiszak GKKT
3 m. Jakub Małachowski GKKT

6-4 kyu 9-10 lat konkurencja KATA – dziewczęta
3 m. Natalia Żegleń GKKT

6-4 kyu 10-13 lat konkurencja KATA - chłopcy
2 m. Konrad Bukała GKKT

6-4 kyu 14-16 lat konkurencja KATA - dziewczęta

2 m. Marlena Nowakowska GKKT
3 m. Joanna Reszczyk GKKT

6-4 kyu 14-16 lat konkurencja KUMITE - dziewczęta
1 m. Marlena Nowakowska GKKT
2 m. Joanna Reszczyk GKKT

4-1 kyu 14-18 lat konkurencja KATA – chłopcy i dziewczęta
1 m. Agnieszka Maciejczyk GKKT
2 m. Konrad Łącki GKKT

4-1 kyu 14-18 lat konkurencja KUMITE – chłopcy i dziewczęta
1 m. Agnieszka Maciejczyk GKKT
2 m. Kamil Małachowski GKKT
3 m. Konrad Łącki GKKT

Dorośli konkurencja KATA
1 m. Krzysztof Reszczyk GKKT
2 m. Krzysztof Pilichowski GKKT
3. Piotr Budyk GKKT

Dorośli konkurencja KUMITE
1 m. Krzysztof Pilichowski GKKT
2 m. Krzysztof Reszczyk GKKT
3. Piotr Budyk GKKT

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:
  1. 30.01-06.02.2010r – Jarnołtówek, Zimowy obóz karate tradycyjnego.
  2. 09-11.04.2010r – Stara Wieś, Międzynarodowy Kurs Sędziowski.
  3. 17-18.04.2010r – Opole, Okręgowe seminarium z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.
  4. 24-25.04.2010r – Złoty Stok, Rekreacyjny weekend dzieci i rodziców z elementami karate.
  5. 07-09.05.2010r – Stara Wieś, Międzynarodowe seminarium karate tradycyjnego z sensei Avi Rokah 7 DAN.
  6. 05-06.06.2010r – Bąków, okręgowe seminarium z sensei Andrzejem Olechem 5 DAN.
  7. 07.06.2010r – Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z Panem Januszem Magierowskim.
  8. 27.06-03.07.2010r – Brenno, Letni klubowy obóz karate tradycyjnego.
  9. 10-15.08.2010r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Gasshuku 2010”.
  10. 09.10.2010r – Wrocław, Zgrupowanie z sensei Łukaszem Wójcikiem 3 DAN.
  11. 16-17.10.2010r – Pokrzywna, Rekreacyjny weekend dzieci i rodziców z elementami karate.
  12. 22-24.10.2010r – Stara Wieś, Szkolenie Karate Tradycyjnego „Dobry instruktor”.
  13. 13.11.2010r – Opole, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  14. 27-28.11.2010r – Stara Wieś, Konsultacje DAN z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  15. 04.12.2010r – Wrocław Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  16. 10-12.12.2010r – Stara Wieś, Kurs Mistrzowski.
  17. 18.12.2010r – Głuchołazy, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Zbigniewem Sitarzem 4 DAN





 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.