Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003


Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2009 roku:



  1. 14.03.2009r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2009”:
W kategorii 10 – 11 lat chłopców:
Szymon Rutkowski wywalczył brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 12 – 13 lat chłopców:
Kamil Małachowski zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.
  1. 18.04.2009r – Kluczbork, Eliminacje do XX Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych:
    - Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,
    - Patryk Konieczny zdobył srebrny medal w konkurencji KUMITE,
    - Beniamin Opaliński wywalczył brązowy medal w konkurencji KATA.
  1. 18.04.2009r – Kluczbork, Okręgowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
    Konrad Łącki wywalczył złoty medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE.
  1. 23-24.05.2009r – Lublin, XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym:
    Agnieszka Maciejczyk 8 miejsce w konkurencji KUMITE,
    Ponadto udział brali Marek Gąsior i Beniamin Opaliński.
  1. 31.05.2009r – Głuchołazy, III Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:

    Kategoria do 8 lat chłopców (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Michał Szczotka GKKT
    II miejsce – Jakub Małachowski GKKT
    III miejsce – Marcel Marmon GKKT

    Kategoria do 8 lat dziewcząt (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Natalia Żegleń GKKT
    III miejsce – Oliwia Tomaszewska GKKT

    Kategoria do 8 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT
    II miejsce – Sebastian Szczepanik GKKT

    Kategoria do 8 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT
    II miejsce – Sebastian Szczepanik GKKT

    Kategoria 9 - 10 lat chłopców (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Adrian Orłowski GKKT
    III miejsce – Igor Pawka GKKT

    Kategoria 9 - 10 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Adrian Kowalski GKKT
    III miejsce – Michał Wyszkowski GKKT

    Kategoria 9 - 10 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    II miejsce – Michał Wyszkowski GKKT
    III miejsce – Adrian Kowalski GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Sebastian Orłowski GKKT
    II miejsce – Maciej Sobków GKKT

    Kategoria 11 – 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Alicja Orzeł GKKT
    III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

    Kategoria 11 – 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
    III miejsce – Alicja Orzeł GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Kamil Małachowski GKKT
    II miejsce – Konrad Bukała GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (3-1 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Konrad Łącki GKKT
    II miejsce – Szymon Rutkowski GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (3-1 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Szymon Rutkowski GKKT
    II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT
    III miejsce – Konrad Łącki GKKT

    Kategoria 14 -16 lat:
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT
    II miejsce Marek Gąsior GKKT
    III miejsce Patryk Konieczny GKKT

    Kategoria 14 -16 lat:
    Konkurencja KUMITE

    III miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT

  2. 13.06.2009r – Wrocław, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:

    W kategorii 11 – 13 lat chłopców:
    - Konrad Łącki zdobył złoty medal w konkurencji KATA,
    - Szymon Rutkowski zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.

  3. 13.06.2009r – Wrocław, Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym:

    W kategorii do 9 lat chłopców:
    Jakub Jakubiszak zdobył srebrny medal w konkurencji KATA
    W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
    Agnieszka Maciejczyk wywalczyła srebrny medal w konkurencji KUMITE.

26.06.2009r – Lewin Kłodzki, Obozowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

W konkurencji FUKU-GO dziewcząt:
I miejsce Joanna Reszczyk
W konkurencji FUKU-GO chłopców od 8 do 7 kyu:
III miejsce Michał Szczotka
W konkurencji FUKU-GO chłopców od 6 do 4 kyu:
I miejsce Konrad Bukała
II miejsce Adrian Kowalski
III miejsce Michał Wyszkowski

  1. 20-22.11.2009r – Łódź, IX Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
udział: Kamil Małachowski, Konrad Łącki, Szymon Rutkowski
 
  1. 12.12.2009r – Wrocław, II Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym.
Konkurencja KATA do 9 lat 8-7 kyu
I m. Jakub Małachowski
III m. Michał Szczotka

Konkurencja KUMITE do 9 lat 8-7 kyu
I m. Jakub Małachowski
II m. Michał Szczotka

Konkurencja KATA 10-13 lat 6-1 kyu
I m. Szymon Rutkowski
II m. Marlena Nowakowska
III m. Kamil Małachowski

Konkurencja KUMITE 10-13 lat 6-1 kyu
I m. Konrad Łącki
II m. Szymon Rutkowski
III m. Marlena Nowakowska
 
  1. 19.12.2009r – Kluczbork, Międzywojewódzki Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym
Konkurencja KATA do 9 lat
III m. Jakub Jakubiszak

Konkurencja KUMITE 10-13 lat
III m. Szymon Rutkoeski

Konkurencja KATA 10-13 lat
II m. Konrad Łącki

Konkurencja KATA 14-16 lat
III m. Agnieszka Maciejczyk

Konkurencja KUMITE14-16 lat
III m. Agnieszka Maciejczyk
  1. 20.12.2009r – Głuchołazy, XIII Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
9 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KATA
III m. Szymon Łojko

9 kyu 10-13 lat chłopcy, konkurencja KATA
I m.Kacper Wojnarowski
II m. Dominik Twardosz
III m. Kacper Sokołowski

8-7 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KATA
II. Jakub Małachowski
III. Michał Szczotka

8-7 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KUMITE
II m. Michał Szczotka
III m. Jakub Małachowski

8-7 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KATA
III m. Joanna Reszczyk

8-7 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KUMITE
III m. Joanna Reszczyk

6-4 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KATA
I m. Jakub Jakubiszak

6-4 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KUMITE
II m. Jakub Jakubiszak
III m. Sebastian Szczepanik

6-1 kyu 10-13 lat chłopcy, konkurencja KATA
I m. Konrad Łącki
II m. Szymon Rutkowski
III. Kamil Małachowski

6-1 kyu 10-13 lat chłopcy, konkurencja KUMITE
I m. Kamil Małachowski
II m. Adrian Kowalski
III m. Konrad Łącki

6-4 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KATA
I m. Marlena Nowakowska

6-4 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KUMITE
I m. Marlena Nowakowska

3-1 kyu 14-16 chłopcy i dziewczęta, konkurencja KATA
I m. Agnieszka Maciejczyk

3-1 kyu 14-16 chłopcy i dziewczęta, konkurencja KUMITE
III m. Agnieszka Maciejczyk

Dorośli, konkurencja KATA
II m. Krzysztof Reszczyk

Dorośli, konkurencja KUMITE
II m. Krzysztof Reszczyk
 

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

  1. 24-31.01.2009r – Głuchołazy, Zimowy stacjonarny obóz karate tradycyjnego „Głuchołazu 2009”.
  2. 28.02.2009r – Łódź, Konsultacje Karate Tradycyjnego z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  3. 21.03.2009r – Opole, Okręgowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  4. 04-05.04.2009r – Wrocław, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.
  5. 25-26.04.2009r – Łódź, „Kurs Mistrzowski” – Ogólnopolskie Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  6. 08-09.05.2009r – Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Avi Rokad 7 DAN.
  7. 17.06.2009r – Jarnołtówek, Zakończenie roku szkoleniowego 2008/2009.
  8. 20-27.06.2009r – Lewin Kłodzki, Letni Obóz Karate Tradycyjnego „Lewin Kłodzki 2009”.
  9. 11-16.08.2009r – Sopot, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Gasshuku 2009”.
  10. 05.09.2009r – Wrocław, pokaz karate tradycyjnego z okazji „XIX Biegu Solidarności”.
  11. 03-04.10.2009r – Jarnołtówek, Rekreacyjny weekend dla dzieci i rodziców z elementami karate – zdobycie Kopy Biskupiej.
  12. 10.10.2009r – Stara Wieś, wyjazd na V Puchar Świata w Karate Tradycyjnym.
  13. 05-06.12.2009r – Stara Wieś, Kurs Mistrzowski.
  14. 12.12.2009r – Wrocław, Seminarium szkoleniowe z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.

 
 
 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.