Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003
 
 
 
 
Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2008 roku:
  1. 08 marzec – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym      „Wratislavia Cup 2008”:
W kategorii 10 – 11 lat dziewcząt:
Anna Gromala wywalczyła brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 10 – 11 lat chłopców:
Konrad Łącki wywalczył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
Agnieszka Maciejczyk zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 10 – 11 lat chłopców:
Marek Gach zdobył brązowy medal w konkurencji KUMITE oraz IV miejsce w konkurencji KATA.

  1. 04 kwietnia – Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz klubu i szkoły  „Naszego Życia Głuchołaz” 2007
Agnieszka Maciejczyk jako sportowiec uczeń IX miejsce,
Konrad Łącki jako sportowiec uczeń X miejsce,
Arkadiusz Bukała jako trener GKKT III miejsce,
Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego IV miejsce.

  1. 26 kwietnia – Wrocław, Międzyklubowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
W kategorii wiekowej do 9 lat chłopców:
1. Jakub Jakubiszak wywalczył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 10 – 11  lat chłopców:
1. Konrad Łącki zdobył srebrny medal w konkurencji KATA,
2. Szymon Rutkowski zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat dziewcząt:
1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat chłopców:
1. Marek Gach zdobył brązowy medal w konkurencji KATA oraz srebrny medal w konkurencji KUMITE.

  1. 14 czerwiec – Wrocław, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
W kategorii wiekowej do 9 lat chłopców:
1. Jakub Jakubiszak wywalczył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 10 - 13 lat chłopców:
1. Beniamin Opaliński zdobył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat dziewcząt:

1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat chłopców:

1. Marek Gach zdobył brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE.

  1. 18 czerwiec – Głuchołazy, Klubowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
W kategorii wiekowej do 7 kyu:
I m. Marlena Nowakowska
II m. Jakub Jakubiszak
III m.  Adrian Kowalski
III m. Dominik Łącki
W kategorii wiekowej od 6 do 1 kyu:
I m. Szymon Rutkowski
II m. Konrad Łącki
III m. Kamil Małachowski
III m. Anna Gromada

  1. 21 wrzesień – Kluczbork, Eliminacje do XIX Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym w których zakwalifikowali się:
1. Agnieszka Maciejczyk.
2. Marek Gach.
3. Patryk Konieczny.

  1.  04-05 październik – Lublin, udział Agnieszki Maciejczyk,
Marka Gacha oraz Patryka Koniecznego w XIX Mistrzostw Polski  Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym.

  1.  17-18 październik – Włocławek, udział Szymona Rutkowskiego,
Konrada Łąckiego oraz Beniamina Opalińskiego w VIII Pucharze    Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

  1.  29 listopad – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego:
W kategorii wiekowej 10 - 13 lat chłopców:
1. Szymon Rutkowski zdobył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE.
2. Konrad Łącki zdobył srebrny medal w konkurencji KATA oraz srebrny      medal w konkurencji KUMITE.
 W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE.

  1.  14 grudnia – Zielona Góra, Międzyklubowy Turniej Karate Tradycyjnego:
W kategorii wiekowej 10 - 11 lat chłopców:
1. Szymon Rutkowski zdobył złoty medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 12 - 13 lat chłopców:
2. Konrad Łącki zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, zostając wytypowana przez komisję sędziowską jako najlepsza zawodniczka turnieju.

  1.  21 grudnia – Głuchołazy, Międzywojewódzki Mikołajkowy Turniej   Dzieci w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 9 kyu chłopców:
Konkurencja KATA
I miejsce – Jakub Małachowski GKKT
III miejsce Michał Szczotka GKKT

Kategoria do 9 kyu dziewcząt:
Konkurencja KATA
II miejsce – Oliwia Tomaszewska GKKT
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria do 10 lat 5 – 1 kyu chłopców:
Konkurencja KATA
III miejsce – Konrad Bukała GKKT

Kategoria 11 – 13 lat 5 – 1 kyu chłopców:
Konkurencja KATA
I miejsce – Konrad Łącki GKKT

Kategoria 11 – 13 lat 8 – 1 kyu dziewcząt:
Konkurencja KATA
II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 14 -16 lat chłopców:
Konkurencja KATA
II miejsce Marek Gąsior GKKT
Konkurencja KUMITE
II miejsce – Patryk Konieczny GKKT
III miejsce – Marek Gąsior GKKT

Kategoria 14 – 16 lat dziewcząt:
Konkurencja KATA   
II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT
Konkurencja KUMITE
II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT


Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:
  1. 02 luty – Wrocław, Międzywojewódzkie Zgrupowanie z sensei Andrzejem Olechem V DAN.
  2. 09 – 16 luty – Gierałtów, Międzyklubowy Zimowy Obóz Karate Tradycyjnego.
  3. 15 luty – Gieratów, udział w obozowym turnieju karate tradycyjnego. 
  4. 29 – 30 marzec - Łódź, Ogólnopolski Kurs Sędziowski w Karate Tradycyjnym.
  5. 09 kwiecień – Głuchołazy, Klubowe Szkolenie Karate Tradycyjnego z sensei Łukaszem Wójcikiem III DAN.
  6. 11 – 12 kwiecień – Wocławek, wyjazd na Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym.
  7. 10-11 maj – Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez Prezydenta ITKF sensei Hidetaka Nishiyama IX DAN.
  8. 28 maj – Głuchołazy, Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez  sensei Zbigniewa Sitarza IV DAN.
  9. 02 czerwiec – Głuchołazy, przeprowadzenie okresowych badań lekarskich.
  10. 18 czerwiec – Głuchołazy, podsumowanie wyników sportowych głuchołaskich karateków.
  11. 21.06 – 02.07, Sianożęty, Międzyklubowy Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  12. 01 lipca – Sianożęty, udział w obozowym turnieju karate tradycyjnego. 
  13. 01-07 lipca – Wieleń, udział GKKT w II Letnim Obozie Karate Tradycyjnego.
  14. 12-17 sierpień – Sopot, Międzynarodowy Obóz Karate Tradycyjnego „Gasshuku 2008”
  15. 26-28 wrzesień – Gierałtow, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Andrzejem Olechem 6 DAN.
  16. 21-23 listopad – Gieratów, rekreacyjny weekend z rodzicami.
  17. 06 grudnia – Warszawa, Kurs Mistrzowski.
  18. 07 grudnia – Warszawa, wyjazd na III Puchar Europy w Karate Tradycyjnym.
  19. 13 grudnia – Zielona Góra, zgrupowanie z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.
  20. 21 grudnia – Głuchołazy, seminarium sensei Łukaszem Wójcikiem 3 DAN


 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.