Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003

 

 

 

 

Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2007 roku:

  1. 13 stycznia – Kluczbork, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

W kategorii I-II kl. SP

 

 

 

Szymon Rutkowski wywalczył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, Daniel Mazur zdobył brązowy medal w konkurencji KATA

 

 

 

 

W kategorii III-IV kl. SP

 

 

 

Konrad Łącki wywalczył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, zostając wyróżnionym mianem najlepszego zawodnika turniej


 

 

 

 

W kategorii V-VI kl. SP

 

 

 

Beniamin Opaliński zdobył srebrny medal w konkurencji KATA, natomiast Daria Chwastyk wywalczyła brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE


 

 

 

 

W kategorii I-III kl. Gimnazjum


 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz srebrny medal w konkurencji KUMITE.


  1. 15 kwietnia – Kluczbork, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

w kategorii wiekowej do 10 lat

 

 

 

Szymon Rutkowski zdobył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, wyłoniony został przez komisję sędziowska jako najlepszy zawodnik turnieju,


 

 

 

 

w kategorii wiekowej 11-12 lat

 

 

 

Konrad Łącki wywalczył brązowy medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE,

 

 

 

Sandra Budnik zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA,

 

 

 

Joanna Budnik wywalczyła brązowy medal w konkurencji KUMITE,


 

 

 

 

w kategorii wiekowej 13-14 lat

 

 

 

Beniamin Opaliński zdobył brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,


 

 

Klaudia Babyn zajęła IV miejsce w konkurencji KATA oraz IV miejsce w konkurencji KUMITE,


  1. 18 kwietnia – Plebiscyt Sportowy „Naszego Życia Głuchołaz” 2006

 

 

 

Agnieszka Maciejczyk II miejsce,

 

 

 

Konrad Łącki III miejsce,

 

 

 

Szymon Rutkowski IX miejsce,

 

 

 

Arkadiusz Bukała IV miejsce.


  1. 28 kwietnia – Wrocław, Jubileuszowy Turniej w Karate Tradycyjnym 

 

 

 

 

W kategorii wiekowej do 10 lat:

 

 

 

1. Szymon Rutkowski (9 miejsce w plebiscycie NŻG) zdobył złoty medal w konkurencji KATA,

 

 

 

2. Konrad Łącki (3 miejsce w plebiscycie NŻG) zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.

 

 

 

 

 

W kategorii wiekowej 11-14 lat:

 

 

 

1. Agnieszka Maciejczyk (2 miejsce w plebiscycie NŻG) zdobyła złoty medal w KATA oraz srebrny medal w KUMITE,

 

 

2. Beniamin Opaliński zdobył brązowy medal w KATA oraz V miejsce w KUMITE.


  1. 20 maja – Zielona Góra, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

  W kategorii wiekowej do 10 lat:

 

 

 

Konrad Łącki wywalczył srebrny medal.

 

 

 

 

W kategorii wiekowej 11-13 lat:

 

 

Beniamin Opaliński zdobył brązowy medal w kata.


  1. 02 czerwca – Opole, Mistrzostwa Opola w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat dziewcząt:

 

 

 

- Joanna Budnik II miejsce w kata,

 

 

 

- Magdalena Dudzik III miejsce w kata.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat chłopców:

 

 

 

- Szymon Rutkowski I miejsce w kata,

 

 

 

- Konrad Łącki II miejsce w kata,

 

 

 

- Jakub Kubowicz IV miejsce w kata.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej 14-16 lat dziewcząt:

 

 

- Agnieszka Maciejczyk I miejsce w kata oraz II miejsce w kumie.


  1. 30 czerwca – Polanica Zdrój, Turniej Obozowy w Karate Tradycyjnym:

 

 

- Patryk Konieczny I miejsce,

 

 

 

- Marek Gach II miejsce,

 

 

- Joanna Budnik III miejsce.


  1. 17-22 września - Kluczbork, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat dziewcząt:

 

 

 

1. Anna Gromada zdobyła brązowy medal w konkurencji kata.

 

 

 

2. Joanna Budnik zdobyła brązowy medal w konkurencji kumie.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat chłopców:

 

 

 

1. Konrad Łącki wywalczył złoty medal w konkurencji kata oraz złoty medal w konkurencji kumie, wyłoniony został przez skład sędziowski najlepszym zawodnikiem Mistrzostw.

 

 

 

2. Szymon Rutkowski zdobył srebrny medal w konkurencji kumie.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej 14-16 lat dziewcząt:

 

 

1. Agnieszka Maciejczyk wywalczyła srebrny medal w konkurencji kata.

 

  1. 0 – 21 październik - Toruń, XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym:

 

 

- udział Agnieszki Maciejczyk.


  1. 27 – 28 październik – Rzeszów, VII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym:

 

 

- Szymon Rutkowski brązowy medal w konkurencji KATA,
- Konrad Łącki zakwalifikował się do ćwierćfinałów.

 
 
   

  1. 22 grudnia – Głuchołazy, XI Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

Grupa początkująca:
Konkurencja KATA dziewcząt:
I m. Marlena Nowakowska - Głuchołazy
II m. Alicja Orzeł - Głuchołazy
III m. Julia Jurek - Głuchołazy

Konkurencja KATA chłopców:
II m. Michał Wyszkowski – Głuchołazy
III m. Jakub Wagner – Głuchołazy
III m. Adrian Kowalski – Głuchołazy

Grupa zaawansowana:
Kategoria wiekowa do 8 lat:
konkurencja KATA chłopców:

II m. Szymon Wiktor – Głuchołazy
III m. Jerzy Nikandrow – Głuchołazy

Konkurencja KUMITE chłopców:
III m. Szymon Wiktor – Głuchołazy
III m. Jerzy Nikandrow – Głuchołazy

Konkurencja KATA chłopców:
II m. Szymon Rutkowski – Głuchołazy
III m. Konrad Łącki – Głuchołazy

Kategoria wiekowa 13-14 lat
Konkurencja KATA chłopców:
I m. Marek Gach – Głuchołazy
II m. Marek Gąsior – Głuchołazy
Konkurencja KUMITE chłopców:
I m. Marek Gach – Głuchołazy
II m. Marek Gąsior – Głuchołazy

Kategoria wiekowa 13-15 lat
Konkurencja KATA grupy mieszanej:
III m. Agnieszka Maciejczyk – Głuchołazy

 

 

 

 

 

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

  1. 13 stycznia – Kluczbork, trening konsultacyjny z sensei Andrzejem Olechem V DAN.
  2. 28-30 stycznia – Kluczbork, Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez sensei Zbigniewa Sitarza IV DAN.
  3. 31.03-01.04 - Łódź, Ogólnopolski Kurs Sędziowski z Karate Tradycyjnego.
  4. 14 kwietnia – Wrocław, Okręgowe Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Krzysztofem Neugebauerem V DAN.
  5. 11-13 maj – Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez Prezydenta ITKF sensei Hidetaka Nishiyama IX DAN.
  6. 24.06 – 01.07, Polanica Zdrój, Letni Klubowy Obóz Karate Tradycyjnego.
  7. 04 – 11.08, Ślesin, Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  8. 14 – 19.08, Gdańsk, Międzynarodowe Zgrupowanie Karate Tradycyjnego „GASSHUKU 2007”.
  9. 14 – 16.09, Gierałtów, Okręgowe Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Andrzejem Olechem V DAN.
  10. 03 – 04.10 - Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Hidetaka Nishiyama IX DAN, połączone z Międzynarodowym Kursem Sędziowskim.
  11. 05.10 – Warszawa, Międzynarodowa konferencja BUDO.
  12. 06.10 – Warszawa, IV Puchar Świata w Karate Tradycyjnym.
  13. 08.10 – Głuchołazy, okresowe badania z dr Magierowskim.
  14. 01.12 – Przedbórz,  Kurs Mistrzowski.

 

 

 

Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego przeprowadził 16 czerwca pokaz karate tradycyjnego na Festynie w Przedszkolu nr 2 w Głuchołazach. Natomiast 19 lutego, wspólnie z Klubem „Juwenia”, Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego przeprowadził badania lekarskie dla swoich członków.

 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.