Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003

 

 

 

 

Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2006 roku:

 
  1. 04 marzec – Chróścina Opolska, Międzyklubowe Zawody Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym:

 

 

Konrad Łącki zdobył srebrny medal w kata i złoty medal w kumite,

 

 

Sandra Budnik wywalczyła brązowy medal w kata,

 

 

Szymon Rutkowski zdobył brązowy medal w kata,

 

 

Paweł Gryf zdobył brązowy medal w kata,

 

 

Agnieszka Maciejczyk wywalczyła złoty medal w kata i złoty medal w kumite.


  1. 19 marzec – Wrocław, Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym:

 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata,

 

 

Patryk Gomulnicki wywalczył srebrny medal w kata oraz brązowy w kumite.


  1. 08 kwietnia – Kluczbork, eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

 

 

Konrad Łącki zdobył srebrny medal w kumite,

 

 

Żaneta Majkrzak wywalczyła brązowy medal w kata.


  1.  10 czerwca – Kluczbork, Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym. Głuchołascy karatecy wywalczyli łącznie 14 medali. Wśród finalistów znaleźli się:

 

 

 

 

 

w kategorii wiekowej 8-9 lat

 

 

Szymon Rutkowski zdobył srebrny medal w konkurencji KATA,

 

 

Jakub Kubowicz zdobył brązowy medal w konkurencji KATA,

 

 

 

 

 

 

w kategorii wiekowej 10-11 lat

 

 

Beniamin Opaliński zdobył srebrny medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Sandra Budnik zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA,

 

 

Klaudia Babyn zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

 

 

 

 

w kategorii wiekowej 12-13 lat

 

 

Maciej Kościelniak zdobył srebrny medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Marek Gach zdobył srebrny medal w konkurencji KATA,

 

 

Patryk Konieczny zdobył brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Kamil Chmielowski zdobył brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Daria Chwastyk zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE.


  1. 02 lipca – Polanica Zdrój, Turniej Obozowy w Karate Tradycyjnym w konkurencji Fuku-go:

 

 

I . Patryk Gomulnicki

 

 

II . Żaneta Majkrzak

 

 

III . Maciej Kościelniak.

 

  1. 21 październik – Kluczbork, Mistrzostwa Województwa Śląskiego i Opolskiego w Karate Tradycyjnym:

 

 

Konrad Łącki wywalczył brązowy medal w kata oraz srebrny medal w kumie.

 

  1. 28-29 październik – Wrocław, VI Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym. Udział wzięło 14 zawodników z GKKT.

  1.   11 listopada – Opole, Otwarte Mistrzostwa Opola w Karate Tradycyjnym:

 

 

- Agnieszka Maciejczyk I miejsce,

 

 

- Klaudia Babyn III miejsce,

 

 

- Daria Chwastyk IV miejsce,

 

 

- Joanna Budnik IV miejsce,

 

 

- Szymon Rutkowski II miejsce,

 

 

- Konrad Łącki III miejsce,

 

 

- Beniamin Opaliński IV miejsce.

 

  1. 15 grudnia – Głuchołazy, X Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym.
 
 
 
 
 
Konkurencja KATA
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa do 9 lat chłopców:

 

 

I . Konrad Łącki

 

 

II . Szymon Rutkowski

 

 

III . Dawid Brzezicki.

 
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa do 9 lat dziewcząt:

 

 

I . Joanna Budnik

 

 

II . Magdalena Dudzik

 

 

III . Anna Gromada.

 
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa 10-13 lat chłopców:

 

 

I . Beniamin Opaliński

 

 

II . Patryk Konieczny

 

 

III . Maciej Kościelniak.

 
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa 10-13 lat dziewcząt:

 

 

I . Agnieszka Maciejczyk

 

 

II . Klaudia Babyn

 

 

III . Sandra Budnik.

 
 
 
 
 
 
Konkurencja EN-BU

 

 

I . Agnieszka Maciejczyk, Beniamin Opaliński

 

 

II . Konrad Łącki, Szymon Rutkowski

 

 

III . Marek Gąsior, Kamil Małachowski.

 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.