Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003

 
 
 
Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2005 roku:
  1. 5-16 kwietnia – Rzeszów, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym: udział Adriana Drogosia i Mateusza Lisa.

  2. 23 kwietnia – Kluczbork, Wojewódzkie Mistrzostwa w Karate Tradycyjnym:
 
 
Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata oraz złoty medal w kumite, zostając równocześnie najlepszym zawodnikiem tych Mistrzostw, Przemysław Maciejczyk wywalczył brązowy medal w kata.

  1. 11 czerwca – Byczyna, Międzyklubowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym:
 
 
Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata oraz srebrny medal w kumite, Patrycja Lewandowska zdobyła srebrny medal w kata oraz złoty medal w kumite, Żaneta Majkrzak wywalczyła brązowy medal w kata.

  1. 28-29 października – Wocławek, V Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym:
 
 
udział Agnieszki Maciejczyk, Beniamina Opalińskiego, Patryka Koniecznego oraz Macieja Kościelniaka.

  1. 19 listopada – Opole, Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym:
 
 
Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata oraz złoty medal w kumite, Alicja Konieczna zdobyła złoty medal w kumite i srebrny medal w kata, Patryk Konieczny srebrny medal w kumite, Maciej Kościelniak wywalczył brązowy medal w kata.

  1. 17 grudnia – Głuchołazy, IX Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
 
 
 
 
konkurencja kata
 
 
chłopcy do 10 lat:
 
 
1. Beniamin Opaliński
 
 
2. Konrad Łącki
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
chłopcy do 10 lat:
 
 
1. Konrad Łącki
 
 
2. Szymon Rutkowski
 
 
3. Beniamin Opaliński
 
 
 
 
 
konkurencja kata
 
 
dziewczęta do 10 lat:
 
 
3. Alicja Konieczna
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
chłopcy 11-13 lat:
 
 
3. Maciej Kościelniak
 
 
 
 
 
konkurencja kata
 
 
dziewczęta 11-13 lat:
 
 
1. Agnieszka Maciejczyk
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
dziewczęta 11-13 lat:
 
 
2. Agnieszka Maciejczyk
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
chłopcy 14-16 lat:
 
 
2. Patryk Gomulnicki
 
 
 
 
 
konkurencja EN-BU
 
 
1. Agnieszka Maciejczyk, Beniamin Opaliński
 
 
2. Maciej Kościelniak, Paweł Gryf
3. Marek Gach, Konrad Łącki
 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.