Strona główna
Aktualności
Treningi
Zapisy
Galeria zdjęć
Artykuły
O klubie
Wyniki sportowe
Nasi Instruktorzy
Kilka słów o karate
Etykieta Dojo
Egzaminy
Napisz do nas
Start
honorujemy kartę:

 

rekl.jpg

 

  


 
 
 
Nasi partnerzy:

   www.szkoleniezeglarskie.com

  www.karate.pl

Start arrow Wyniki sportowe
Wyniki sportowe Drukuj Poleć znajomemu
Spis treści
Wyniki sportowe
Wyniki sportowe 2012
Wyniki sportowe 2011
Wyniki sportowe 2010
Wyniki sportowe 2009
Wyniki sportowe 2008
Wyniki sportowe 2007
Wyniki sportowe 2006
Wyniki sportowe 2005
Wyniki sportowe 2004
Wyniki sportowe 2003

 

 

 

 

 

Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2004 roku:

  1.  15 maja – Ziemice Wielkie, Adrian Drogoś zdobył srebrny medal w Międzyklubowym Turnieju Karate Tradycyjnego.

  1. 12 czerwca – Kluczbork, Przemysław Maciejczyk wywalczył dwa złote medale w konkurencji kata i kumite podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym.

  1. 12 czerwca – Kluczbork, Patryk Gomulnicki zdobył srebrny medal w konkurencji kata podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym.

  1.  12 czerwca – Kluczbork, Mateusz Lis wywalczył złoty medal w kata oraz srebrny medal w kumite podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym.

  1.  22-23 październik – Kluczbork, Agnieszka Maciejczyk wygrała złoty  medal w konkurencji kata podczas IV Pucharu Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

  1.  22-23 październik – Kluczbork, Przemysław Maciejczyk wygrał  brązowy medal w konkurencji kata podczas IV Pucharu Polski Dzieci w  Karate Tradycyjnym.

  1. 11 grudnia – Kluczbork, Międzyklubowy Turniej Karate Tradycyjnego:

 

 

Patrycja Lewandowska brązowy medal,
Agnieszka Maciejczyk srebrny medal,
Żaneta Majkszak srebrny medal,
Przemysław Maciejczyk brązowy medal,
Adrian Drogoś srebrny medal,


  1.  17 grudnia – Głuchołazy, VIII Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego Dzieci:

 

 


konkurencja FUKU-GO

chłopcy do 8 lat
1. Szymon Rutkowski
2. Konrad Łącki
3. Bartosz Kuliczkowski

chłopcy 9-10 lat
1. Przemysław Maciejczyk
2. Beniamin Opaliński
3. Marek Gach

chłopcy 11-12 lat
1. Patryk Konieczny
3. Kamil Siennicki

chłopcy powyżej 14 lat
1. Mateusz Lis
2. Adrian Drogoś
3. Patryk Gomulnicki

dziewczęta do 10 lat
1. Patrycja Lewandowska
2. Daria Chwastyk
3. Klaudia Babyn

dziewczęta powyżej 10 lat
2. Agnieszka Maciejczyk
3. Żaneta Majkrzak

konkurencja EN-BU
1. Mateusz Lis, Adrian Drogoś
2. Agnieszka Maciejczyk, Przemysław Maciejczyk

 




 
© Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław. Wszystkie prawa zastrzeżone.