Wyniki sportowe
 
Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2013 roku:
 
  1. 16.03.2013r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Wratislavia Cup 2013”
 
Kategoria do 9 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Zuzanna Śliwa GKKT

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Karolina Meller GKKT

III miejsce – Klaudia Konończuk GKKT

Kategoria 12-13 lat chłopców (9 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Patryk Grzegorzewski GKKT

 
  1. 06.04.2013r – Vsetin (Czechy), Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Wallachia Cup 2013”
 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Karolina Meller GKKT

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 13-14 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 06.04.2013r – Oleśnica, I Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnicy.
 
Kategoria do 9 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Zuzanna Śliwa GKKT

II miejsce – Angelika Łankiewicz GKKT

Kategoria 10-11 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Joanna Kulig GKKT

Kategoria 12-13 lat chłopców (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Patryk Grzegorzewski GKKT

II miejsce – Piotr Sobków GKKT

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Sandra Chwastyk GKKT

III miejsce – Weronika Bronka GKKT

 
  1. 20-21.04.2013r – Bochnia, Międzynarodowy Turniej Smoka w Karate Tradycyjnym

Kategoria 14-15 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 27.04.2013r – Bytom, Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego „Silesia cup 2013”
 
Kategoria 7-8 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Angelika Łankiewicz GKKT

Kategoria 11-12 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Karolina Meller GKKT

Kategoria 14-15 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

III miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 25-26.05.2013r – Warszawa, XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym
 

Kategoria 14-15 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

IV miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 01.06.2013r – Głuchołazy, VII Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
 

            Kategoria 7 lat i młodsi (9-7kyu)

            Konkurencja KATA: 

            III miejsce - Tomasz Pietrzykowski GKKT 

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9kyu)

             Konkurencja KATA:

            I miejsce - Emil Młyńczak GKKT 

            II miejsce - Michał Jurczak GKKT 

            III miejsce - Szymon Kwit GKKT

            Kategoria 8 - 9 lat dziewczęta (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Zuzanna Śliwa GKKT 

            II miejsce - Angelika Łankiewicz GKKT

            III miejsce - Wiktoria Talarczyk GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopcy (9 kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Kamil Spałek GKKT 

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Nikodem Kud GKKT 

            II miejsce - Piotr Olejarski GKKT

            III miejsce - Kamil Olejarski GKKT 

 
 

            Kategoria 12 - 15 lat chłopcy (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Patryk Grzegorzewski GKKT

            II miejsce - Filip Krach GKKT

            III miejsce - Piotr Sobków GKKT

            Kategoria 12 - 13, lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Michał Szczotka GKKT

            Kategoria 12 - 13 lat dziewczęta (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Natalia Żegleń GKKT

            Kategoria 12 - 13, lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Jakub Jakubiszak GKKT

            Kategoria 14 - 15, lat chłopców (6-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Adrian Kowalski GKKT

            Kategoria 14 - 15, lat (8-1kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 22-23.06.2013r – Lublin, XIII Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Udział głuchołaskich zawodników: Natalia Żegleń, Karolina Meller.

 
  1. 22.06.2013r – Wrocław, IV Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym

            Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)

            Konkurencja KATA:

             I miejsce - Tomasz Pietrzykowski GKKT

             III miejsce - Kwit Antoni GKKT

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9kyu)

            Konkurencja KATA:

             I miejsce - Nieścior Mateusz GKKT

            II miejsce - Emil Młyńczak GKKT

            III miejsce - Jakub Gębala GKKT

            Kategoria 8 - 9 lat dziewcząt (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Zuzanna Śliwa GKKT

            II miejsce - Aleksandra Pietrzykowska GKKT

            III miejsce - Angelika Łankiewicz GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (9 kyu)
            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Wanicki Michał GKKT

            II miejsce - Daniel Rubaj GKKT

            III miejsce - Fabian Bocheński GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat dziewcząt (9-7kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Weronika Bronka GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (8-6 kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Kud Nikodem GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Piotr Olejarski GKKT

            Kategoria 12 - 15 lat chłopców (9kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Patryk Grzegorzewski GKKT

            II miejsce - Klaudia Konończuk GKKT

            III miejsce - Piotr Sobków GKKT

            Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (9-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Karolina Meller GKKT

            II miejsce - Natalia Żegleń GKKT 

            Kategoria 12 – 13 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Jakub Jakubiszak Głuchołaski KKT

            Kategoria 14 – 15 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KATA:

            I miejsce - Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

            Kategoria 14 – 15 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

 
  1. 09.07.2013r – Kołobrzeg, Turniej obozowy

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9-8 kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Julian Młyńczak GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (7-5kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce – Kamil Olejarski GKKT

            III miejsce - Piotr Olejarski GKKT

            Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (6-4kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Natalia Żegleń GKKT 

            Kategoria 14 – 15 lat chłopców (3-1kyu)

            Konkurencja KUMITE:

            I miejsce - Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

 
  1. 12.10.2013r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego VI edycja „ Pucharu Mistrza”

Udział 16 zawodników GKKT

 
  1. 17.11.2013r – Rędziny koło Częstochowy, Śląska Liga Karate Tradycyjnego
 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (3-1 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT

 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (3-1 kyu):

Konkurencja KUMITE

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 30.11.2013r – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza

            Kategoria 8 - 9 lat chłopców (8-7 kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Julian Młyńczak GKKT

            Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

            Konkurencja KATA:

            III miejsce - Nikodem Kud GKKT 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (3-1 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

Najlepszy zawodnik turnieju

 
  1. 22.12.2013r – Głuchołazy, XVII Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym

             Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Samuel Ćwiek Głuchołaski KKT

             II miejsce Patryk Olchawa Głuchołaski KKT

             III miejsce Kajetan Jaroń Głuchołaski KKT

             III miejsce Mateusz Sokołowski Głuchołaski KKT

             Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7kyu)

             Konkurencja kata:

             II miejsce Tomasz Pietrzykowski Głuchołaski KKT

           

             Kategoria 8 lat i młodsi dziewczęta (8-7kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Zuzia Śliwa Głuchołaski KKT

             Kategoria 8 - 9 lat chłopców (9kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Emil Młyńczak Głuchołaski KKT

             III miejsce Aleksander Mikołajczyk Głuchołaski KKT

             III miejsce Szymon Miłaszewicz Głuchołaski KKT

             Kategoria 8 - 9 lat dziewczęta (9kyu)

             Konkurencja kata:
             I miejsce Zuzanna Paliga Głuchołaski KKT
             II miejsce Zuzanna Ćwiek Głuchołaski KKT

             III miejsce Zosia Paliga Głuchołaski KKT

             Kategoria 8 - 9 lat dziewczęta (8-7kyu)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Zuzia Śliwa Głuchołaski KKT

             Kategoria 10 - 11 lat chłopców (9-7kyu)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Michał Wanicki Głuchołaski KKT

             Kategoria 10 - 11 lat chłopców (6-4kyu)

             Konkurencja kata:
             I miejsce Piotr Olejarski Głuchołaski KKT
             II miejsce Kamil Olejarski Głuchołaski KKT
             III miejsce Nikodem Kud Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 13 lat chłopców (9-7kyu)

             Konkurencja kata:

             II miejsce Michał Jaźwiński Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 13 lat chłopców (6-4kyu)
             Konkurencja kata:
             I miejsce Michał Szczotka Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (6-4kyu)

             Konkurencja kata:

             I miejsce Karolina Meller Głuchołaski KKT

             Kategoria 12 - 15 lat dziewcząt (3-kyu - Dan)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Żegleń Natalia Głuchołaski KKT

             Kategoria dziewcząt (6-4kyu)

             Konkurencja kata:

             III miejsce Alicja Orzeł Głuchołaski KKT

             Kategoria 14 - 15 lat chłopców (3-1kyu)
             Konkurencja kata:

             II miejsce Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

             Kategoria 14 - 15 lat chłopców (3-1kyu)

             Konkurencja kumite:

             II miejsce Adrian Kowalski Głuchołaski KKT

             Kategoria SENIOR (9-7kyu)

             Konkurencja kumite:

             III miejsce Filip Krach Głuchołaski KKT

 
 

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

  • 11-13.01.2013r – Stara Wieś, Konsultacje DAN z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  •  
  • 12.01.2013r – Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 19.01.2013r - Głuchołazy, egzaminy uczniowskie.
  •  
  • 22.01.2013r – Głuchołazy, Stypendia Sportowe Gminy Głuchołaz otrzymali: Jakub Jakubiszak, Natalia Żegleń, Michał Szczotka, Jakub Małachowski, Adrian Kowalski, Karolina Meller.
  •  
  • 26.01-02.02.2013r – Nowa Ruda, Zimowy Obóz Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 30.01-03.02.2013r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Zimowe Gasshuku 2013”.
  •  
  • 02.02.2013r – Stara Wieś, I Edycja Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 09.02.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 04.03.2013r - Głuchołazy, udział w Posiedzeniu przedstawicieli klubów z Komisją Turystyki, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego.
  •  
  • 05.03.2013r - Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem Januszem Magierowskim.
  •  
  • 09.03.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 23.03.2013r – Kluczbork, II Edycja Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 13.04.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 20.04.2013r – Bochnia, Finał Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 04.05.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 10-12.05.2023r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Avi Rokah 7 DAN.
  •  
  • 18.05.2013r – Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 01.06.2013r – Głuchołazy, Seminarium karate z sensei Januszem Sową 5 DAN z Bytomia.
  •  
  • 22.06.2013r – Wrocław, Seminarium karate z sensei Pawłem Januszem 3 DAN z Niepołomic.
  •  
  • 22.06.2013r – Wrocław, Zakończenie sezonu – rejs statkiem po Odrze.
  •  
  • 26.06.2013r – Głuchołazy, egzaminy uczniowskie.
  •  
  • 30.06-10.07.2013r – Kołobrzeg, Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  •  
  •  14-18.08.2013r - Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Letnie Gasshuku 2013”.
  •  
  • 01.09.2013r – Gmina Głuchołazy, zapisy na zajęcia karate tradycyjnego.
  •  
  • 28.09.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 05-06.10.2013r – Nowa Ruda, Rekreacyjny weekend karate.
  •  
  • 07.10.2013r - Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem Januszem Magierowskim.
  •  
  • 19.10.2013r – Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 26.10.2013r – Wrocław, Seminarium karate tradycyjnego z sensei Januszem Sową 5 DAN
  •  
  • 09.11.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 16-17.11.2013r – Biskupia Kopa, Rekreacyjny weekend karate.
  •  
  • 20.11.2013r – Głuchołazy, pokaz karate GKKT w Centrum Kultury w Głuchołazach podczas odsłonięcia tablicy Kawalerów Orderu Uśmiechu.
  •  
  • 23.11.2013r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Iliya Jorga 10 DAN.
  •  
  • 07.12.2013r - Głuchołazy, Trening konsultacyjny z sensei Arkadiuszem Bukała 5 DAN.
  •  
  • 13-15.12.2013r - Stara Wieś, Kurs Mistrzowski - Ogólnopolskie Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  •  
  • 22.12.2013r – Głuchołazy, seminarium karate tradycyjnego z sensei Radkiem Kleibl 4 DAN z Czech (główny trener czeskiej reprezentacji karate tradycyjnego).
 
 




Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2012 roku:
 
 
  1. 20.01.2012r – Jarnołtówek, Obozowy Turniej Karate
 
Konkurencja KATA w kategorii 6 kyu

III m. Szymon Łojko GKKT Głuchołazy

 
  1. 17.03.2012r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Wratislavia Cup 2012”
 

Konkurencja Kata w kategorii wiekowej 10-12 lat chłopców

III m. Jakub Jakubiszak GKKT Głuchołazy

 
  1. 21.04.2012r – Wrocław, III Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w KarateTradycyjnym
 
Kategoria 9-12 lat dziewcząt (9 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Karolina Meller GKKT

 

Kategoria 9-10 lat chłopców (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Nikodem Kud GKKT

 

Kategoria 11-12 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Jakub Małachowski GKKT

II miejsce – Michał Gniłka GKKT

III miejsce – Michał Szczotka GKKT

 

Kategoria 11-12 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

I miejsce – Jakub Małachowski GKKT

II miejsce – Michał Szczotka GKKT

III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

 

Kategoria 10-15 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

 

Kategoria 10-15 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

 

Kategoria 13-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
 

Kategoria 13-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

 
Seniorzy :
Konkurencja KATA   

III miejsce – Janusz Łydka GKKT

 
Seniorzy :
Konkurencja KUMITE          

II miejsce – Jarosław Drożdżyński GKKT

III miejsce – Janusz Łydka GKKT

 
  1. 29.04.2012r – Głuchołazy, VI Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
 

            Kategoria do 8 lat (8-7 kyu):

            Konkurencja KATA
            III miejsce – Nikodem Kud GKKT Głuchołazy
 

            Kategoria 9-12 lat chłopców (8-7 kyu):

            Konkurencja KATA
            I miejsce – Piotr Olejarski GKKT Głuchołazy
            III miejsce – Kamil Olejarski GKKT Głuchołazy
 

            Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):

            Konkurencja KATA
            I miejsce – Michał Gniłka GKKT Głuchołazy
 

            Kategoria 13-15 lat (6-4 kyu):

            Konkurencja KATA
            II miejsce – Adrian Kowalski GKKT Głuchołazy
 

            Kategoria 13-15 lat (6-4 kyu):

            Konkurencja KUMITE
            II miejsce – Adrian Kowalski GKKT Głuchołazy
 

            Kategoria 11-15 lat (3-1 kyu):

            Konkurencja KATA
            I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT Głuchołazy
            III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy
 
           
 

            Kategoria 11-15 lat (3-1 kyu):

            Konkurencja KUMITE
            II miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT Głuchołazy
            III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy
 

            Kategoria seniorzy:

            Konkurencja KATA
            I miejsce – Janusz Łydka GKKT Głuchołazy
 

            Kategoria seniorzy:

            Konkurencja KUMITE
            I miejsce – Janusz Łydka GKKT Głuchołazy
 

            Konkurencja KATA DRUŻYNOWE

            I miejsce – GKKT Głuchołazy (Jakub Jakubiszak, Jakub Małachowski, Michał      Szczotka).

 
  1. 20.05.2012r – Bytom, Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego „Silesia cup 2012”
 

Udział głuchołaskich zawodników.

 
  1. 25-27.05.2012r – Płock, XII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
 

Udział głuchołaskich zawodników.

 
  1. 01-03.06.2012r – Biłgoraj, XXIII Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym
 

Udział głuchołaskich zawodników.

 
  1. 16.06.2012r – Wrocław, Turniej Karate Tradycyjnego przy Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży
 

Udział głuchołaskich zawodników.

 
  1. 23.062012r – Vsetin (Czechy), Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Wallachia Cup 2012”
 

Kategoria 10-12 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

 

Kategoria 10-12 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

 

Kategoria 13-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 

Kategoria 13-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

I miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 07.07.2012r – Olejnica, Obozowy Turniej Karate
 
Kategoria dziewcząt 9 kyu:

Konkurencja KATA

II miejsce – Joanna Kulig GKKT

III miejsce – Monika Kulig GKKT

 
Kategoria dziewcząt 8-7 kyu:

Konkurencja KATA

I miejsce – Karolina Meller GKKT

 
Kategoria chłopców 6 kyu:

Konkurencja KATA

I miejsce – Nikodem Kud GKKT

II miejsce – Piotr Olejarski GKKT

III miejsce – Kamil Olejarski GKKT

 
Kategoria 10-12 lat chłopców 6-4 kyu:

Konkurencja KATA

III miejsce – Szymon Łojko GKKT

III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

 
Kategoria 13-15 lat chłopców 6-4 kyu:

Konkurencja KATA

III miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 22.09.2012r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego V edycja       „ Pucharu Mistrza”
 

Kategoria 10-12 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Karolina Meller GKKT

 

Kategoria 10-12 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 10-12 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

 

Kategoria 14-15 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KUMITE

III miejsce – Adrian Kowalski GKKT

 
  1. 06-07.10.2012r – Łódź, XII Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym
 

Udział następujących zawodników: Jakub Jakubiszak, Natalia Żegleń, Jakub Małachowski, Karolina Meller.

 
  1. 13.10.2012r – Zielona Góra, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym, Turniej o Puchar Burmistrza w karate Tradycyjnym.
 

Kategoria 10-12 lat chłopców (3-1 kyu):

Konkurencja KATA

III miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

 
  1. 24.11.2012r – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza
 

Kategoria 10-11 lat dziewcząt (8-7 kyu):

Konkurencja KATA

I miejsce – Karolina Meller GKKT

 

Kategoria 10-11 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

 

Kategoria 10-11 lat chłopców (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Michał Szczotka GKKT

 

Kategoria 12-13 lat dziewcząt (6-4 kyu):

Konkurencja KATA

II miejsce – Alicja Orzeł GKKT

 
  1. 15.12.2012r - Głuchołazy, XVI Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
 

            Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (9-7kyu)

            Konkurencja kata:

            III miejsce Joanna Kulig GKKT Głuchołazy

           

            Kategoria 8-9 lat chłopców(6-4kyu)

            Konkurencja kata:

            II miejsce Nikodem Kud GKKT Głuchołazy

 

            Kategoria 8- 11 lat dziewcząt(6-4kyu)

            Konkurencja kata:

            II miejsce Alicja Orzeł GKKT Głuchołazy

 

            Kategoria 10-11 lat dziewcząt(9-7kyu)

            Konkurencja kata:

            I miejsce Karolina Meller GKKT Głuchołazy

            III miejsce Monika Kulig GKKT Głuchołazy

 

            Kategoria 10-11 lat chłopców(6-4kyu)

            Konkurencja kata:

            II miejsce Jakub Małachowski GKKT Głuchołazy

 

            Kategoria 12-15 lat chłopców(6-4kyu)

            Konkurencja kata:

            I miejsce Adrian Kowalski GKKT Głuchołazy

 

            Kategoria 12-15 lat chłopców(6-4kyu)

            Konkurencja kumite:

            II miejsce Adrian Kowalski GKKT Głuchołazy


Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

 
  1. 14-21.01.2012r – Jarnołtówek, Zimowy Obóz Karate Tradycyjnnego.
  2. 10-12.02.2012r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Zimowe Gasshuku 2012”.
  3. 10-12.02.2012r – Stara Wieś, Kurs sędziowski PZKT.
  4. 12.02.2012r – Stara Wieś, I Edycja Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  5. 27.02.2012r – Głuchołazy, Posiedzenie przedstawicieli klubów z Komisją Turystyki, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego.
  6. 05.03.2012r – Głuchołazy, Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy i resuscytacji prowadzona przez Ratownika Medycznego Pana Tymoteusza Jaronia.
  7. 24.03.2012r – Stara Wieś, II Edycja Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  8. 31.03.2012r – Bystrice pod Hostinem (Czechy), Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Avi Rokah 6 DAN.
  9. 13-14.04.2012r – Stara Wieś, Konsultacje DAN z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  10.  15.04.2012r – Stara Wieś, Finał Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
  11. 20.04.2012r – Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem Januszem Magierowskim.
  12. 11-13.05.2012r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Avi Rokah 6 DAN.
  13. 24.06.2012r – Głuchołazy, egzaminy uczniowskie.
  14. 30.06.2012r – Głuchołazy, Zakończenie sezonu GKKT.
  15. 02-08.07.2012r – Olejnica, Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  16.  15-19.08.2012r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego.
  17. 16.09.2012r – Stara Wieś, Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.
  18.  03-05.10.2012r – Stara Wieś, Międzynarodowy Kurs Sędziowski.
  19. 06.10.2012r – Łódź, Wjazd głuchołaskich zawodników na II Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym oraz XVI Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym.
  20. 10.11.2012r – Wołczyn, Okręgowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.
  21. 07-09.12.2012r - Stara Wieś, Kurs Mistrzowski - Ogólnopolskie Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  22. 15.12.2012r - Głuchołazy, Szkolenie karate prowadzone przez sensei Łukasza Wójcika 3 DAN.
 

Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2011 roku:


  1. 18.02.2011r – Jarnołtówek, Obozowy Turniej Karate
Konkurencja KATA w kategorii 6 kyu
III m. Szymon Łojko GKKT Głuchołazy

Konkurencja KATA w kategorii 4-5 kyu
I m. Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy
III m. Igor Pawka GKKT Głuchołazy

  1. 14.05.2011r – Głuchołazy, V Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
Kategoria do 8 lat  (9 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Nikodem Kud GKKT Głuchołazy
II miejsce – Piotr Olejarski GKKT Głuchołazy
III miejsce – Maja Bukała GKKT Głuchołazy

Kategoria do 8 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Michał Gniłka GKKT Głuchołazy
II miejsce – Jakub Kiszczak GKKT Głuchołazy

Kategoria 11-12 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT Głuchołazy

Kategoria 11-12 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Kamil Małachowski GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Kamil Małachowski GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy
III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

Kategoria seniorzy:
Konkurencja KATA

I miejsce – Janusz Stalmach GKKT Głuchołazy
  1. 21-22.05.2011r – Wrocław, XXII Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym:
Udział wzięli: Kamil Małachowski 8 miejsce w konkurencji kumie, Marlena Nowakowska i Joanna Reszczyk. 

  1. 29.05.2011r – Wrocław, II Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Jakub Kiszczak GKKT Głuchołazy

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Jakub Małachowski GKKT Głuchołazy

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT Głuchołazy

Kategoria 11-12 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Jerzy Nikandrow GKKT Głuchołazy

Kategoria 11-12 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Natalia Żegleń GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

Kategoria seniorzy (8-4 kyu):
Konkurencja KUMITE  
 
I miejsce – Krzysztof Pilichowski GKKT Głuchołazy

Kategoria seniorzy (3-1 kyu):
Konkurencja KATA   

I miejsce – Janusz Łydka GKKT Głuchołazy
II miejsce – Janusz Stalmach GKKT Głuchołazy
III miejsce – Jarosław Drożdżyński GKKT Głuchołazy

Kategoria seniorzy (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE
   
I miejsce – Janusz Łydka GKKT Głuchołazy
III miejsce – Jarosław Drożdżyński GKKT Głuchołazy

  1. 05.06.2011r – Bytom, Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym:
Kategoria 11-12 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

  1. 11-12.06.2011r – Gdynia, XI Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
Udział wziął: Jakub Jakubiszak

  1. 02.07.2011r – Kołobrzeg, Obozowy Turniej Karate Tradycyjnego
Kategoria chłopców (9-8 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Nikodem Kud GKKT Głuchołazy

Kategoria chłopców (7 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Michał Klein GKKT Głuchołazy

Kategoria chłopców (6 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT Głuchołazy


Kategoria dziewdząt (7-5 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Natalia Żegleń GKKT Głuchołazy

Kategoria chłopców (5 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Michał Szczotka GKKT Głuchołazy

Kategoria chłopców (4kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy
II miejsce – Jerzy Nikandrow GKKT Głuchołazy
  1. 24-25.09.2011r – Lublin, I Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym:
Udział wzięli: Natalia Żegleń, Jakub Małachowski, Jakub Jakubiszak, Marlena Nowakowska i Joanna Reszczyk.

  1. 08.10.2011r – Kluczbork, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików połączone z Międzyokręgowym Turniejem Karate Tradycyjnego:
Konkurencja KATA w kategorii wiekowej 2002-2003 (8-7 kyu)
II miejsce – Nikodem Kud GKKT Głuchołazy

Konkurencja KATA w kategorii wiekowej 2002-2003 (6-4 kyu)
II miejsce – Michał Gniłka GKKT Głuchołazy

  1. 15.10.20011r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym „Puchar Mistrza”:
Konkurencja KATA w kategorii wiekowej 1996-1998 (6-1 kyu)
II miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

Konkurencja KUMITE w kategorii wiekowej 1996-1998 (6-1 kyu)
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

  1. 26.11.2011r – Kluczbork, Międzyokręgowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Miasta Kluczbork:
Konkurencja KATA w kategorii wiekowej 2002-2003 (6-4 kyu)
III miejsce – Michał Gniłka GKKT Głuchołazy

Konkurencja KATA w kategorii wiekowej 1999-2001 (6-4 kyu)
III miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT Głuchołazy

  1. 18.12.2011r – Głuchołazy, XV Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:

6-4 kyu  8-9 lat konkurencja KATA - chłopcy 
1 m. Michał Gniłka GKKT Głuchołazy
           
6-4 kyu  10-12 lat konkurencja KATA – chłopcy
1 m. Jakub Jakubiszak GKKT Głuchołazy

            6-1 kyu 13-15 lat konkurencja KATA  - dziewczęta
            2 m. Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy
            3 m. Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

            6-1 kyu 13-15 lat konkurencja KUMITE  - dziewczęta
            1 m. Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy
            2 m. Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

            6-1 kyu 13-15 lat konkurencja KATA – chłopcy
            2 m. Adrian Kowalski GKKT Głuchołazy

            6-1 kyu 13-15 lat konkurencja KUMITE – chłopcy
            2 m. Adrian Kowalski GKKT Głuchołazy

            Dorośli konkurencja KATA mężczyzn
            3 m. Jarosław Drożdżyński GKKT Głuchołazy

            Dorośli konkurencja KUMITE mężczyzn
            1 m. Jarosław Drożdżyński GKKT Głuchołazy



Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:
  1. 31.01.2011r – Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem Januszem Magierowskim.
  2. 02-06.02.2011r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Zimowe Gasshuku 2011”.
  3. 12-19.02.2011r – Jarnołtówek, Klubowy Zimowy Obóz Karate Tradycyjnego.
  4. 21.02.2011r – Głuchołazy, udział w posiedzeniu Komisji Turystyki, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego.
  5. 26-27.03.2011r – Stara Wieś, Kurs sędziowski.
  6. 09-10.04.2011r – Stara Wieś, Konsultacje Dan.
  7. 07-08.05.2011r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Avi Rokah 6 dan.
  8. 14.05.2011r – Głuchołazy, seminarium z sensei Mirosławem Kuciarskim 4 dan.
  9. 29.05.2011r – Wrocław, seminarium z sensei Jarosławem Mejerem 6 dan.
  10. 11.06.2011r – Gdynia, VI Puchar Świata w Karate Tradycyjnym.
  11. 20.06.2011r – Głuchołazy, Zakończenie sezonu karate 2010/2011.
  12. 24.06-03.07.2011r – Kołobrzeg, Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  13. 16-21.08.2011r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Gasshuku 2011”.
  14. 20.09.2011r - Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem Januszem Magierowskim.
  15. 22.10.2011r – Czechy, Wsetin, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  16. 12.11.2011r – Głuchołazy, Walne Zebranie Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego.
  17. 10-11.12.2011r - Stara Wieś, Kurs Mistrzowski - Ogólnopolskie Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  18. 18.12.2011r - Głuchołazy, Szkolenie karate prowadzone przez sensei Radka Kleibl 4 DAN z Czech.





Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2010 roku:



  1.  23.01.2010r – Wrocław, Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym „Puchar Mistrza”:
 
Konkurencja KATA do 9 lat dziewcząt 8-7 kyu
III m. Natalia Żegleń

Konkurencja KATA do 9 lat chłopców 8-7 kyu
III m. Jakub Małachowski

Konkurencja KATA 10 lat chłopców 8-7 kyu
II m. Igor Pawka

Konkurencja KATA 10 lat chłopców 6-4 kyu
I m. Jakub Jakubiszak

Konkurencja KATA 11-13 lat chłopców 3-1 kyu
II m. Konrad Łącki

Konkurencja KATA 14-15 lat dziewcząt 6-4 kyu
III m. Joanna Reszczyk

Konkurencja KUMITE 14-15 lat dziewcząt 6-4 kyu
III m. Joanna Reszczyk

Konkurencja KUMITE 14-15 lat chłopców 6-4 kyu
II m. Kamil Małachowski

Konkurencja KATA 14-15 lat chłopców 3-1 kyu
II m. Beniamin Opaliński

Konkurencja KUMITE 16-17 lat dziewcząt 3-1 kyu
III m. Agnieszka Maciejczyk

  1. 05.02.2010r – Jarnołtówek, Obozowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
Konkurencja FUKU-GO 7-6 kyu
I m. Joanna Reszczyk
II m. Igor Pawka

  1. 20.03.2010r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2010”:
Konkurencja KATA do 9 lat chłopców 6-4 kyu
I m. Jakub Małachowski

Konkurencja KUMITE 14-16 lat dziewcząt 6-4 kyu
III m. Joanna Reszczyk

Konkurencja KUMITE 14-16 lat chłopców 6-4 kyu
III m. Kamil Małachowski

  1. 20.05.2010r – Głuchołazy, Rozstrzygnięcie plebiscytu na najpopularniejszego sportowca w Gminie Głuchołazy:
Sportowiec uczeń 
I m. Konrad Łącki, III m. Kamil Małachowski, IV m. Natalia Żegleń, VIII m. Agnieszka Maciejczyk, XI Marlena Nowakowska, IXX m. Jakub Małachowski, XXVI m. Jakub Jakubiszak, IXXX m. Szymon Rutkowski.
Trener
I m. – Arkadiusz Bukała.
Klub
I m. – Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego.
 
  1. 22-23.05.2010r – Bydgoszcz, XXI Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym.
Udział wzięli Agnieszka Maciejczyk i Kamil Małachowski.

  1. 30.05.2010r – Głuchołazy, IV Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Paweł Prątnicki GKKT
II miejsce – Michał Gniłka GKKT
III miejsce – Michał Klein GKKT

Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Paweł Prątnicki GKKT
II miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT
III miejsce – Natalia Drab GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT
III miejsce – Natalia Drab GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Kacper Wojnarowski GKKT
III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Kacper Wojnarowski GKKT
III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Beniamin Opaliński GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT

Kategoria juniorki:
Konkurencja KATA

II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT

Kategoria juniorki:
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT

Kategoria seniorzy:
Konkurencja KATA

III miejsce – Ryszard Lis GKKT

Kategoria seniorzy:
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Krzysztof Reszczyk GKKT.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Kamil Małachowski z GłuchołaskiegoKlubu Karate Tradycyjnego.

  1. 12.06.2010r – Wrocław, I Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria do 8 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria do 8 lat dziewcząt (9-7 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
II miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Szymon Rutkowski GKKT
II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Szymon Rutkowski GKKT
II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT
  1. 18-19.06.2010r – Włocławek, X Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym udział wzięli:
Konrad Łącki, Szymon Rutkowski i Jakub Jakubiszak
  1. 02.07.2010r – Brenno, Turniej Obozowy Karate Tradycyjnego:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja FUKUGO

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja FUKUGO

III miejsce – Michał Szczotka GKKT

Kategoria 11- 13 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja FUKUGO

I miejsce – Jerzy Nikandrow GKKT
  1. 02.10.2010r – Opole, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Otwarte Mistrzostwa Opola w Karate Tradycyjnym:
Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
  1. 30.10.2010r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego „Puchar Mistrza”:
Kategoria 10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
  1. 13.11.2010r – Opole, Międzyklubowy Turniej w karate Tradycyjnym:
Kategoria do 9 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT

Kategoria do 9 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Jakub Małachowski GKKT
II miejsce – Sebastian Szczepanik GKKT

Kategoria do 9 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 10 - 11 lat dziewcząt (8-7 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria 12 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 – 16 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

Kategoria 14 - 16 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria 14 - 16 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE

II miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Seniorzy:
Konkurencja KATA
II miejsce – Krzysztof Reszczyk GKKT

Seniorzy:
Konkurencja KUMITE

III miejsce – Krzysztof Reszczyk GKKT

  1. 20-21.11.2010r – Pruszków, Drużynowe Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym „Mazowia Cup”.
  1. 04.12.2010r – Wrocław, III Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (9-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Michał Gniłka GKKT

Kategoria 9 - 10 lat dziewcząt (8-7 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Angelika Szczotka GKKT

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

I miejsce – Natalia Żegleń GKKT

Kategoria 11 - 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA

II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

  1. 18.12.2010r – Głuchołazy, XIV Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
 
9 kyu do 9 lat konkurencja KATA
1 m. Kamil Olejarski GKKT
2 m. Piotr Olejarski GKKT
3 m. Nikodem Kud GKKT

8-7 kyu do 8 lat konkurencja KATA - chłopcy
2 m. Szymon Łojko GKKT
3 m. Michał Gniłka GKKT

8-7 kyu 9-10 lat konkurencja KATA
1 m. Kacper Wojnarowski GKKT
2 m. Angelika Szczotka GKKT
3 m. Mateusz Śliwa GKKT

6-4 kyu 9-10 lat konkurencja KATA - chłopcy
1 m. Jakub Jakubiszak GKKT
3 m. Jakub Małachowski GKKT

6-4 kyu 9-10 lat konkurencja KATA – dziewczęta
3 m. Natalia Żegleń GKKT

6-4 kyu 10-13 lat konkurencja KATA - chłopcy
2 m. Konrad Bukała GKKT

6-4 kyu 14-16 lat konkurencja KATA - dziewczęta

2 m. Marlena Nowakowska GKKT
3 m. Joanna Reszczyk GKKT

6-4 kyu 14-16 lat konkurencja KUMITE - dziewczęta
1 m. Marlena Nowakowska GKKT
2 m. Joanna Reszczyk GKKT

4-1 kyu 14-18 lat konkurencja KATA – chłopcy i dziewczęta
1 m. Agnieszka Maciejczyk GKKT
2 m. Konrad Łącki GKKT

4-1 kyu 14-18 lat konkurencja KUMITE – chłopcy i dziewczęta
1 m. Agnieszka Maciejczyk GKKT
2 m. Kamil Małachowski GKKT
3 m. Konrad Łącki GKKT

Dorośli konkurencja KATA
1 m. Krzysztof Reszczyk GKKT
2 m. Krzysztof Pilichowski GKKT
3. Piotr Budyk GKKT

Dorośli konkurencja KUMITE
1 m. Krzysztof Pilichowski GKKT
2 m. Krzysztof Reszczyk GKKT
3. Piotr Budyk GKKT

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:
  1. 30.01-06.02.2010r – Jarnołtówek, Zimowy obóz karate tradycyjnego.
  2. 09-11.04.2010r – Stara Wieś, Międzynarodowy Kurs Sędziowski.
  3. 17-18.04.2010r – Opole, Okręgowe seminarium z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.
  4. 24-25.04.2010r – Złoty Stok, Rekreacyjny weekend dzieci i rodziców z elementami karate.
  5. 07-09.05.2010r – Stara Wieś, Międzynarodowe seminarium karate tradycyjnego z sensei Avi Rokah 7 DAN.
  6. 05-06.06.2010r – Bąków, okręgowe seminarium z sensei Andrzejem Olechem 5 DAN.
  7. 07.06.2010r – Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z Panem Januszem Magierowskim.
  8. 27.06-03.07.2010r – Brenno, Letni klubowy obóz karate tradycyjnego.
  9. 10-15.08.2010r – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Gasshuku 2010”.
  10. 09.10.2010r – Wrocław, Zgrupowanie z sensei Łukaszem Wójcikiem 3 DAN.
  11. 16-17.10.2010r – Pokrzywna, Rekreacyjny weekend dzieci i rodziców z elementami karate.
  12. 22-24.10.2010r – Stara Wieś, Szkolenie Karate Tradycyjnego „Dobry instruktor”.
  13. 13.11.2010r – Opole, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  14. 27-28.11.2010r – Stara Wieś, Konsultacje DAN z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  15. 04.12.2010r – Wrocław Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  16. 10-12.12.2010r – Stara Wieś, Kurs Mistrzowski.
  17. 18.12.2010r – Głuchołazy, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Zbigniewem Sitarzem 4 DAN





    Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2009 roku:



  1. 14.03.2009r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2009”:
W kategorii 10 – 11 lat chłopców:
Szymon Rutkowski wywalczył brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 12 – 13 lat chłopców:
Kamil Małachowski zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.
  1. 18.04.2009r – Kluczbork, Eliminacje do XX Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych:
    - Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,
    - Patryk Konieczny zdobył srebrny medal w konkurencji KUMITE,
    - Beniamin Opaliński wywalczył brązowy medal w konkurencji KATA.
  1. 18.04.2009r – Kluczbork, Okręgowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
    Konrad Łącki wywalczył złoty medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE.
  1. 23-24.05.2009r – Lublin, XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym:
    Agnieszka Maciejczyk 8 miejsce w konkurencji KUMITE,
    Ponadto udział brali Marek Gąsior i Beniamin Opaliński.
  1. 31.05.2009r – Głuchołazy, III Ogólnopolski Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:

    Kategoria do 8 lat chłopców (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Michał Szczotka GKKT
    II miejsce – Jakub Małachowski GKKT
    III miejsce – Marcel Marmon GKKT

    Kategoria do 8 lat dziewcząt (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Natalia Żegleń GKKT
    III miejsce – Oliwia Tomaszewska GKKT

    Kategoria do 8 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT
    II miejsce – Sebastian Szczepanik GKKT

    Kategoria do 8 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Jakub Jakubiszak GKKT
    II miejsce – Sebastian Szczepanik GKKT

    Kategoria 9 - 10 lat chłopców (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Adrian Orłowski GKKT
    III miejsce – Igor Pawka GKKT

    Kategoria 9 - 10 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Adrian Kowalski GKKT
    III miejsce – Michał Wyszkowski GKKT

    Kategoria 9 - 10 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    II miejsce – Michał Wyszkowski GKKT
    III miejsce – Adrian Kowalski GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (8-7 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Sebastian Orłowski GKKT
    II miejsce – Maciej Sobków GKKT

    Kategoria 11 – 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    II miejsce – Alicja Orzeł GKKT
    III miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

    Kategoria 11 – 13 lat dziewcząt (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT
    III miejsce – Alicja Orzeł GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Kamil Małachowski GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (6-4 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Kamil Małachowski GKKT
    II miejsce – Konrad Bukała GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (3-1 kyu):
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Konrad Łącki GKKT
    II miejsce – Szymon Rutkowski GKKT

    Kategoria 11 - 13 lat chłopców (3-1 kyu):
    Konkurencja KUMITE

    I miejsce – Szymon Rutkowski GKKT
    II miejsce – Beniamin Opaliński GKKT
    III miejsce – Konrad Łącki GKKT

    Kategoria 14 -16 lat:
    Konkurencja KATA

    I miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT
    II miejsce Marek Gąsior GKKT
    III miejsce Patryk Konieczny GKKT

    Kategoria 14 -16 lat:
    Konkurencja KUMITE

    III miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT

  2. 13.06.2009r – Wrocław, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:

    W kategorii 11 – 13 lat chłopców:
    - Konrad Łącki zdobył złoty medal w konkurencji KATA,
    - Szymon Rutkowski zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.

  3. 13.06.2009r – Wrocław, Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym:

    W kategorii do 9 lat chłopców:
    Jakub Jakubiszak zdobył srebrny medal w konkurencji KATA
    W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
    Agnieszka Maciejczyk wywalczyła srebrny medal w konkurencji KUMITE.

26.06.2009r – Lewin Kłodzki, Obozowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

W konkurencji FUKU-GO dziewcząt:
I miejsce Joanna Reszczyk
W konkurencji FUKU-GO chłopców od 8 do 7 kyu:
III miejsce Michał Szczotka
W konkurencji FUKU-GO chłopców od 6 do 4 kyu:
I miejsce Konrad Bukała
II miejsce Adrian Kowalski
III miejsce Michał Wyszkowski

  1. 20-22.11.2009r – Łódź, IX Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
udział: Kamil Małachowski, Konrad Łącki, Szymon Rutkowski
 
  1. 12.12.2009r – Wrocław, II Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym.
Konkurencja KATA do 9 lat 8-7 kyu
I m. Jakub Małachowski
III m. Michał Szczotka

Konkurencja KUMITE do 9 lat 8-7 kyu
I m. Jakub Małachowski
II m. Michał Szczotka

Konkurencja KATA 10-13 lat 6-1 kyu
I m. Szymon Rutkowski
II m. Marlena Nowakowska
III m. Kamil Małachowski

Konkurencja KUMITE 10-13 lat 6-1 kyu
I m. Konrad Łącki
II m. Szymon Rutkowski
III m. Marlena Nowakowska
 
  1. 19.12.2009r – Kluczbork, Międzywojewódzki Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym
Konkurencja KATA do 9 lat
III m. Jakub Jakubiszak

Konkurencja KUMITE 10-13 lat
III m. Szymon Rutkoeski

Konkurencja KATA 10-13 lat
II m. Konrad Łącki

Konkurencja KATA 14-16 lat
III m. Agnieszka Maciejczyk

Konkurencja KUMITE14-16 lat
III m. Agnieszka Maciejczyk
  1. 20.12.2009r – Głuchołazy, XIII Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
9 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KATA
III m. Szymon Łojko

9 kyu 10-13 lat chłopcy, konkurencja KATA
I m.Kacper Wojnarowski
II m. Dominik Twardosz
III m. Kacper Sokołowski

8-7 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KATA
II. Jakub Małachowski
III. Michał Szczotka

8-7 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KUMITE
II m. Michał Szczotka
III m. Jakub Małachowski

8-7 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KATA
III m. Joanna Reszczyk

8-7 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KUMITE
III m. Joanna Reszczyk

6-4 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KATA
I m. Jakub Jakubiszak

6-4 kyu do 9 lat chłopcy, konkurencja KUMITE
II m. Jakub Jakubiszak
III m. Sebastian Szczepanik

6-1 kyu 10-13 lat chłopcy, konkurencja KATA
I m. Konrad Łącki
II m. Szymon Rutkowski
III. Kamil Małachowski

6-1 kyu 10-13 lat chłopcy, konkurencja KUMITE
I m. Kamil Małachowski
II m. Adrian Kowalski
III m. Konrad Łącki

6-4 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KATA
I m. Marlena Nowakowska

6-4 kyu 9-13 lat dziewcząt, konkurencja KUMITE
I m. Marlena Nowakowska

3-1 kyu 14-16 chłopcy i dziewczęta, konkurencja KATA
I m. Agnieszka Maciejczyk

3-1 kyu 14-16 chłopcy i dziewczęta, konkurencja KUMITE
III m. Agnieszka Maciejczyk

Dorośli, konkurencja KATA
II m. Krzysztof Reszczyk

Dorośli, konkurencja KUMITE
II m. Krzysztof Reszczyk
 

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

  1. 24-31.01.2009r – Głuchołazy, Zimowy stacjonarny obóz karate tradycyjnego „Głuchołazu 2009”.
  2. 28.02.2009r – Łódź, Konsultacje Karate Tradycyjnego z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  3. 21.03.2009r – Opole, Okręgowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 DAN.
  4. 04-05.04.2009r – Wrocław, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.
  5. 25-26.04.2009r – Łódź, „Kurs Mistrzowski” – Ogólnopolskie Zgrupowanie Karate Tradycyjnego.
  6. 08-09.05.2009r – Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Avi Rokad 7 DAN.
  7. 17.06.2009r – Jarnołtówek, Zakończenie roku szkoleniowego 2008/2009.
  8. 20-27.06.2009r – Lewin Kłodzki, Letni Obóz Karate Tradycyjnego „Lewin Kłodzki 2009”.
  9. 11-16.08.2009r – Sopot, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego „Gasshuku 2009”.
  10. 05.09.2009r – Wrocław, pokaz karate tradycyjnego z okazji „XIX Biegu Solidarności”.
  11. 03-04.10.2009r – Jarnołtówek, Rekreacyjny weekend dla dzieci i rodziców z elementami karate – zdobycie Kopy Biskupiej.
  12. 10.10.2009r – Stara Wieś, wyjazd na V Puchar Świata w Karate Tradycyjnym.
  13. 05-06.12.2009r – Stara Wieś, Kurs Mistrzowski.
  14. 12.12.2009r – Wrocław, Seminarium szkoleniowe z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.

 
 
 
 
 
 
Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2008 roku:
  1. 08 marzec – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym      „Wratislavia Cup 2008”:
W kategorii 10 – 11 lat dziewcząt:
Anna Gromala wywalczyła brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 10 – 11 lat chłopców:
Konrad Łącki wywalczył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
Agnieszka Maciejczyk zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 10 – 11 lat chłopców:
Marek Gach zdobył brązowy medal w konkurencji KUMITE oraz IV miejsce w konkurencji KATA.

  1. 04 kwietnia – Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz klubu i szkoły  „Naszego Życia Głuchołaz” 2007
Agnieszka Maciejczyk jako sportowiec uczeń IX miejsce,
Konrad Łącki jako sportowiec uczeń X miejsce,
Arkadiusz Bukała jako trener GKKT III miejsce,
Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego IV miejsce.

  1. 26 kwietnia – Wrocław, Międzyklubowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
W kategorii wiekowej do 9 lat chłopców:
1. Jakub Jakubiszak wywalczył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 10 – 11  lat chłopców:
1. Konrad Łącki zdobył srebrny medal w konkurencji KATA,
2. Szymon Rutkowski zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat dziewcząt:
1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat chłopców:
1. Marek Gach zdobył brązowy medal w konkurencji KATA oraz srebrny medal w konkurencji KUMITE.

  1. 14 czerwiec – Wrocław, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
W kategorii wiekowej do 9 lat chłopców:
1. Jakub Jakubiszak wywalczył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 10 - 13 lat chłopców:
1. Beniamin Opaliński zdobył srebrny medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat dziewcząt:

1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE.
W kategorii wiekowej 14 - 16 lat chłopców:

1. Marek Gach zdobył brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE.

  1. 18 czerwiec – Głuchołazy, Klubowy Turniej w Karate Tradycyjnym:
W kategorii wiekowej do 7 kyu:
I m. Marlena Nowakowska
II m. Jakub Jakubiszak
III m.  Adrian Kowalski
III m. Dominik Łącki
W kategorii wiekowej od 6 do 1 kyu:
I m. Szymon Rutkowski
II m. Konrad Łącki
III m. Kamil Małachowski
III m. Anna Gromada

  1. 21 wrzesień – Kluczbork, Eliminacje do XIX Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym w których zakwalifikowali się:
1. Agnieszka Maciejczyk.
2. Marek Gach.
3. Patryk Konieczny.

  1.  04-05 październik – Lublin, udział Agnieszki Maciejczyk,
Marka Gacha oraz Patryka Koniecznego w XIX Mistrzostw Polski  Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym.

  1.  17-18 październik – Włocławek, udział Szymona Rutkowskiego,
Konrada Łąckiego oraz Beniamina Opalińskiego w VIII Pucharze    Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

  1.  29 listopad – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego:
W kategorii wiekowej 10 - 13 lat chłopców:
1. Szymon Rutkowski zdobył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE.
2. Konrad Łącki zdobył srebrny medal w konkurencji KATA oraz srebrny      medal w konkurencji KUMITE.
 W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE.

  1.  14 grudnia – Zielona Góra, Międzyklubowy Turniej Karate Tradycyjnego:
W kategorii wiekowej 10 - 11 lat chłopców:
1. Szymon Rutkowski zdobył złoty medal w konkurencji KATA.
W kategorii wiekowej 12 - 13 lat chłopców:
2. Konrad Łącki zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.
W kategorii 14 – 16 lat dziewcząt:
1. Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, zostając wytypowana przez komisję sędziowską jako najlepsza zawodniczka turnieju.

  1.  21 grudnia – Głuchołazy, Międzywojewódzki Mikołajkowy Turniej   Dzieci w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 9 kyu chłopców:
Konkurencja KATA
I miejsce – Jakub Małachowski GKKT
III miejsce Michał Szczotka GKKT

Kategoria do 9 kyu dziewcząt:
Konkurencja KATA
II miejsce – Oliwia Tomaszewska GKKT
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT

Kategoria do 10 lat 5 – 1 kyu chłopców:
Konkurencja KATA
III miejsce – Konrad Bukała GKKT

Kategoria 11 – 13 lat 5 – 1 kyu chłopców:
Konkurencja KATA
I miejsce – Konrad Łącki GKKT

Kategoria 11 – 13 lat 8 – 1 kyu dziewcząt:
Konkurencja KATA
II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT

Kategoria 14 -16 lat chłopców:
Konkurencja KATA
II miejsce Marek Gąsior GKKT
Konkurencja KUMITE
II miejsce – Patryk Konieczny GKKT
III miejsce – Marek Gąsior GKKT

Kategoria 14 – 16 lat dziewcząt:
Konkurencja KATA   
II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT
Konkurencja KUMITE
II miejsce – Agnieszka Maciejczyk GKKT


Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:
  1. 02 luty – Wrocław, Międzywojewódzkie Zgrupowanie z sensei Andrzejem Olechem V DAN.
  2. 09 – 16 luty – Gierałtów, Międzyklubowy Zimowy Obóz Karate Tradycyjnego.
  3. 15 luty – Gieratów, udział w obozowym turnieju karate tradycyjnego. 
  4. 29 – 30 marzec - Łódź, Ogólnopolski Kurs Sędziowski w Karate Tradycyjnym.
  5. 09 kwiecień – Głuchołazy, Klubowe Szkolenie Karate Tradycyjnego z sensei Łukaszem Wójcikiem III DAN.
  6. 11 – 12 kwiecień – Wocławek, wyjazd na Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym.
  7. 10-11 maj – Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez Prezydenta ITKF sensei Hidetaka Nishiyama IX DAN.
  8. 28 maj – Głuchołazy, Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez  sensei Zbigniewa Sitarza IV DAN.
  9. 02 czerwiec – Głuchołazy, przeprowadzenie okresowych badań lekarskich.
  10. 18 czerwiec – Głuchołazy, podsumowanie wyników sportowych głuchołaskich karateków.
  11. 21.06 – 02.07, Sianożęty, Międzyklubowy Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  12. 01 lipca – Sianożęty, udział w obozowym turnieju karate tradycyjnego. 
  13. 01-07 lipca – Wieleń, udział GKKT w II Letnim Obozie Karate Tradycyjnego.
  14. 12-17 sierpień – Sopot, Międzynarodowy Obóz Karate Tradycyjnego „Gasshuku 2008”
  15. 26-28 wrzesień – Gierałtow, Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Andrzejem Olechem 6 DAN.
  16. 21-23 listopad – Gieratów, rekreacyjny weekend z rodzicami.
  17. 06 grudnia – Warszawa, Kurs Mistrzowski.
  18. 07 grudnia – Warszawa, wyjazd na III Puchar Europy w Karate Tradycyjnym.
  19. 13 grudnia – Zielona Góra, zgrupowanie z sensei Krzysztofem Neugebauerem 5 DAN.
  20. 21 grudnia – Głuchołazy, seminarium sensei Łukaszem Wójcikiem 3 DAN

 

 

 

 

Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2007 roku:

  1. 13 stycznia – Kluczbork, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

W kategorii I-II kl. SP

 

 

 

Szymon Rutkowski wywalczył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, Daniel Mazur zdobył brązowy medal w konkurencji KATA

 

 

 

 

W kategorii III-IV kl. SP

 

 

 

Konrad Łącki wywalczył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, zostając wyróżnionym mianem najlepszego zawodnika turniej


 

 

 

 

W kategorii V-VI kl. SP

 

 

 

Beniamin Opaliński zdobył srebrny medal w konkurencji KATA, natomiast Daria Chwastyk wywalczyła brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE


 

 

 

 

W kategorii I-III kl. Gimnazjum


 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz srebrny medal w konkurencji KUMITE.


  1. 15 kwietnia – Kluczbork, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

w kategorii wiekowej do 10 lat

 

 

 

Szymon Rutkowski zdobył złoty medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE, wyłoniony został przez komisję sędziowska jako najlepszy zawodnik turnieju,


 

 

 

 

w kategorii wiekowej 11-12 lat

 

 

 

Konrad Łącki wywalczył brązowy medal w konkurencji KATA oraz złoty medal w konkurencji KUMITE,

 

 

 

Sandra Budnik zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA,

 

 

 

Joanna Budnik wywalczyła brązowy medal w konkurencji KUMITE,


 

 

 

 

w kategorii wiekowej 13-14 lat

 

 

 

Beniamin Opaliński zdobył brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,


 

 

Klaudia Babyn zajęła IV miejsce w konkurencji KATA oraz IV miejsce w konkurencji KUMITE,


  1. 18 kwietnia – Plebiscyt Sportowy „Naszego Życia Głuchołaz” 2006

 

 

 

Agnieszka Maciejczyk II miejsce,

 

 

 

Konrad Łącki III miejsce,

 

 

 

Szymon Rutkowski IX miejsce,

 

 

 

Arkadiusz Bukała IV miejsce.


  1. 28 kwietnia – Wrocław, Jubileuszowy Turniej w Karate Tradycyjnym 

 

 

 

 

W kategorii wiekowej do 10 lat:

 

 

 

1. Szymon Rutkowski (9 miejsce w plebiscycie NŻG) zdobył złoty medal w konkurencji KATA,

 

 

 

2. Konrad Łącki (3 miejsce w plebiscycie NŻG) zdobył brązowy medal w konkurencji KATA.

 

 

 

 

 

W kategorii wiekowej 11-14 lat:

 

 

 

1. Agnieszka Maciejczyk (2 miejsce w plebiscycie NŻG) zdobyła złoty medal w KATA oraz srebrny medal w KUMITE,

 

 

2. Beniamin Opaliński zdobył brązowy medal w KATA oraz V miejsce w KUMITE.


  1. 20 maja – Zielona Góra, Okręgowy Turniej w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

  W kategorii wiekowej do 10 lat:

 

 

 

Konrad Łącki wywalczył srebrny medal.

 

 

 

 

W kategorii wiekowej 11-13 lat:

 

 

Beniamin Opaliński zdobył brązowy medal w kata.


  1. 02 czerwca – Opole, Mistrzostwa Opola w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat dziewcząt:

 

 

 

- Joanna Budnik II miejsce w kata,

 

 

 

- Magdalena Dudzik III miejsce w kata.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat chłopców:

 

 

 

- Szymon Rutkowski I miejsce w kata,

 

 

 

- Konrad Łącki II miejsce w kata,

 

 

 

- Jakub Kubowicz IV miejsce w kata.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej 14-16 lat dziewcząt:

 

 

- Agnieszka Maciejczyk I miejsce w kata oraz II miejsce w kumie.


  1. 30 czerwca – Polanica Zdrój, Turniej Obozowy w Karate Tradycyjnym:

 

 

- Patryk Konieczny I miejsce,

 

 

 

- Marek Gach II miejsce,

 

 

- Joanna Budnik III miejsce.


  1. 17-22 września - Kluczbork, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat dziewcząt:

 

 

 

1. Anna Gromada zdobyła brązowy medal w konkurencji kata.

 

 

 

2. Joanna Budnik zdobyła brązowy medal w konkurencji kumie.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej do 10 lat chłopców:

 

 

 

1. Konrad Łącki wywalczył złoty medal w konkurencji kata oraz złoty medal w konkurencji kumie, wyłoniony został przez skład sędziowski najlepszym zawodnikiem Mistrzostw.

 

 

 

2. Szymon Rutkowski zdobył srebrny medal w konkurencji kumie.

 

 

 

 

    W kategorii wiekowej 14-16 lat dziewcząt:

 

 

1. Agnieszka Maciejczyk wywalczyła srebrny medal w konkurencji kata.

 

  1. 0 – 21 październik - Toruń, XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym:

 

 

- udział Agnieszki Maciejczyk.


  1. 27 – 28 październik – Rzeszów, VII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym:

 

 

- Szymon Rutkowski brązowy medal w konkurencji KATA,
- Konrad Łącki zakwalifikował się do ćwierćfinałów.

 
 
   

  1. 22 grudnia – Głuchołazy, XI Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:

 

 

 

Grupa początkująca:
Konkurencja KATA dziewcząt:
I m. Marlena Nowakowska - Głuchołazy
II m. Alicja Orzeł - Głuchołazy
III m. Julia Jurek - Głuchołazy

Konkurencja KATA chłopców:
II m. Michał Wyszkowski – Głuchołazy
III m. Jakub Wagner – Głuchołazy
III m. Adrian Kowalski – Głuchołazy

Grupa zaawansowana:
Kategoria wiekowa do 8 lat:
konkurencja KATA chłopców:

II m. Szymon Wiktor – Głuchołazy
III m. Jerzy Nikandrow – Głuchołazy

Konkurencja KUMITE chłopców:
III m. Szymon Wiktor – Głuchołazy
III m. Jerzy Nikandrow – Głuchołazy

Konkurencja KATA chłopców:
II m. Szymon Rutkowski – Głuchołazy
III m. Konrad Łącki – Głuchołazy

Kategoria wiekowa 13-14 lat
Konkurencja KATA chłopców:
I m. Marek Gach – Głuchołazy
II m. Marek Gąsior – Głuchołazy
Konkurencja KUMITE chłopców:
I m. Marek Gach – Głuchołazy
II m. Marek Gąsior – Głuchołazy

Kategoria wiekowa 13-15 lat
Konkurencja KATA grupy mieszanej:
III m. Agnieszka Maciejczyk – Głuchołazy

 

 

 

 

 

Dodatkowo Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

  1. 13 stycznia – Kluczbork, trening konsultacyjny z sensei Andrzejem Olechem V DAN.
  2. 28-30 stycznia – Kluczbork, Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez sensei Zbigniewa Sitarza IV DAN.
  3. 31.03-01.04 - Łódź, Ogólnopolski Kurs Sędziowski z Karate Tradycyjnego.
  4. 14 kwietnia – Wrocław, Okręgowe Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Krzysztofem Neugebauerem V DAN.
  5. 11-13 maj – Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego prowadzone przez Prezydenta ITKF sensei Hidetaka Nishiyama IX DAN.
  6. 24.06 – 01.07, Polanica Zdrój, Letni Klubowy Obóz Karate Tradycyjnego.
  7. 04 – 11.08, Ślesin, Letni Obóz Karate Tradycyjnego.
  8. 14 – 19.08, Gdańsk, Międzynarodowe Zgrupowanie Karate Tradycyjnego „GASSHUKU 2007”.
  9. 14 – 16.09, Gierałtów, Okręgowe Zgrupowanie Karate Tradycyjnego z sensei Andrzejem Olechem V DAN.
  10. 03 – 04.10 - Warszawa, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei Hidetaka Nishiyama IX DAN, połączone z Międzynarodowym Kursem Sędziowskim.
  11. 05.10 – Warszawa, Międzynarodowa konferencja BUDO.
  12. 06.10 – Warszawa, IV Puchar Świata w Karate Tradycyjnym.
  13. 08.10 – Głuchołazy, okresowe badania z dr Magierowskim.
  14. 01.12 – Przedbórz,  Kurs Mistrzowski.

 

 

 

Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego przeprowadził 16 czerwca pokaz karate tradycyjnego na Festynie w Przedszkolu nr 2 w Głuchołazach. Natomiast 19 lutego, wspólnie z Klubem „Juwenia”, Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego przeprowadził badania lekarskie dla swoich członków.

 

 

 

 

 

Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2006 roku:

 
  1. 04 marzec – Chróścina Opolska, Międzyklubowe Zawody Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym:

 

 

Konrad Łącki zdobył srebrny medal w kata i złoty medal w kumite,

 

 

Sandra Budnik wywalczyła brązowy medal w kata,

 

 

Szymon Rutkowski zdobył brązowy medal w kata,

 

 

Paweł Gryf zdobył brązowy medal w kata,

 

 

Agnieszka Maciejczyk wywalczyła złoty medal w kata i złoty medal w kumite.


  1. 19 marzec – Wrocław, Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym:

 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata,

 

 

Patryk Gomulnicki wywalczył srebrny medal w kata oraz brązowy w kumite.


  1. 08 kwietnia – Kluczbork, eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

 

 

Konrad Łącki zdobył srebrny medal w kumite,

 

 

Żaneta Majkrzak wywalczyła brązowy medal w kata.


  1.  10 czerwca – Kluczbork, Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym. Głuchołascy karatecy wywalczyli łącznie 14 medali. Wśród finalistów znaleźli się:

 

 

 

 

 

w kategorii wiekowej 8-9 lat

 

 

Szymon Rutkowski zdobył srebrny medal w konkurencji KATA,

 

 

Jakub Kubowicz zdobył brązowy medal w konkurencji KATA,

 

 

 

 

 

 

w kategorii wiekowej 10-11 lat

 

 

Beniamin Opaliński zdobył srebrny medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Sandra Budnik zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA,

 

 

Klaudia Babyn zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

 

 

 

 

w kategorii wiekowej 12-13 lat

 

 

Maciej Kościelniak zdobył srebrny medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Marek Gach zdobył srebrny medal w konkurencji KATA,

 

 

Patryk Konieczny zdobył brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Kamil Chmielowski zdobył brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Agnieszka Maciejczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE,

 

 

Daria Chwastyk zdobyła brązowy medal w konkurencji KATA oraz brązowy medal w konkurencji KUMITE.


  1. 02 lipca – Polanica Zdrój, Turniej Obozowy w Karate Tradycyjnym w konkurencji Fuku-go:

 

 

I . Patryk Gomulnicki

 

 

II . Żaneta Majkrzak

 

 

III . Maciej Kościelniak.

 

  1. 21 październik – Kluczbork, Mistrzostwa Województwa Śląskiego i Opolskiego w Karate Tradycyjnym:

 

 

Konrad Łącki wywalczył brązowy medal w kata oraz srebrny medal w kumie.

 

  1. 28-29 październik – Wrocław, VI Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym. Udział wzięło 14 zawodników z GKKT.

  1.   11 listopada – Opole, Otwarte Mistrzostwa Opola w Karate Tradycyjnym:

 

 

- Agnieszka Maciejczyk I miejsce,

 

 

- Klaudia Babyn III miejsce,

 

 

- Daria Chwastyk IV miejsce,

 

 

- Joanna Budnik IV miejsce,

 

 

- Szymon Rutkowski II miejsce,

 

 

- Konrad Łącki III miejsce,

 

 

- Beniamin Opaliński IV miejsce.

 

  1. 15 grudnia – Głuchołazy, X Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym.
 
 
 
 
 
Konkurencja KATA
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa do 9 lat chłopców:

 

 

I . Konrad Łącki

 

 

II . Szymon Rutkowski

 

 

III . Dawid Brzezicki.

 
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa do 9 lat dziewcząt:

 

 

I . Joanna Budnik

 

 

II . Magdalena Dudzik

 

 

III . Anna Gromada.

 
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa 10-13 lat chłopców:

 

 

I . Beniamin Opaliński

 

 

II . Patryk Konieczny

 

 

III . Maciej Kościelniak.

 
 
 
 
 
 
Kategoria wiekowa 10-13 lat dziewcząt:

 

 

I . Agnieszka Maciejczyk

 

 

II . Klaudia Babyn

 

 

III . Sandra Budnik.

 
 
 
 
 
 
Konkurencja EN-BU

 

 

I . Agnieszka Maciejczyk, Beniamin Opaliński

 

 

II . Konrad Łącki, Szymon Rutkowski

 

 

III . Marek Gąsior, Kamil Małachowski.

 

 
 
 
Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2005 roku:
  1. 5-16 kwietnia – Rzeszów, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym: udział Adriana Drogosia i Mateusza Lisa.

  2. 23 kwietnia – Kluczbork, Wojewódzkie Mistrzostwa w Karate Tradycyjnym:
 
 
Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata oraz złoty medal w kumite, zostając równocześnie najlepszym zawodnikiem tych Mistrzostw, Przemysław Maciejczyk wywalczył brązowy medal w kata.

  1. 11 czerwca – Byczyna, Międzyklubowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym:
 
 
Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata oraz srebrny medal w kumite, Patrycja Lewandowska zdobyła srebrny medal w kata oraz złoty medal w kumite, Żaneta Majkrzak wywalczyła brązowy medal w kata.

  1. 28-29 października – Wocławek, V Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym:
 
 
udział Agnieszki Maciejczyk, Beniamina Opalińskiego, Patryka Koniecznego oraz Macieja Kościelniaka.

  1. 19 listopada – Opole, Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym:
 
 
Agnieszka Maciejczyk zdobyła złoty medal w kata oraz złoty medal w kumite, Alicja Konieczna zdobyła złoty medal w kumite i srebrny medal w kata, Patryk Konieczny srebrny medal w kumite, Maciej Kościelniak wywalczył brązowy medal w kata.

  1. 17 grudnia – Głuchołazy, IX Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym:
 
 
 
 
konkurencja kata
 
 
chłopcy do 10 lat:
 
 
1. Beniamin Opaliński
 
 
2. Konrad Łącki
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
chłopcy do 10 lat:
 
 
1. Konrad Łącki
 
 
2. Szymon Rutkowski
 
 
3. Beniamin Opaliński
 
 
 
 
 
konkurencja kata
 
 
dziewczęta do 10 lat:
 
 
3. Alicja Konieczna
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
chłopcy 11-13 lat:
 
 
3. Maciej Kościelniak
 
 
 
 
 
konkurencja kata
 
 
dziewczęta 11-13 lat:
 
 
1. Agnieszka Maciejczyk
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
dziewczęta 11-13 lat:
 
 
2. Agnieszka Maciejczyk
 
 
 
 
 
konkurencja kumite
 
 
chłopcy 14-16 lat:
 
 
2. Patryk Gomulnicki
 
 
 
 
 
konkurencja EN-BU
 
 
1. Agnieszka Maciejczyk, Beniamin Opaliński
 
 
2. Maciej Kościelniak, Paweł Gryf
3. Marek Gach, Konrad Łącki
 

 

 

 

 

 

Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2004 roku:

  1.  15 maja – Ziemice Wielkie, Adrian Drogoś zdobył srebrny medal w Międzyklubowym Turnieju Karate Tradycyjnego.

  1. 12 czerwca – Kluczbork, Przemysław Maciejczyk wywalczył dwa złote medale w konkurencji kata i kumite podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym.

  1. 12 czerwca – Kluczbork, Patryk Gomulnicki zdobył srebrny medal w konkurencji kata podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym.

  1.  12 czerwca – Kluczbork, Mateusz Lis wywalczył złoty medal w kata oraz srebrny medal w kumite podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym.

  1.  22-23 październik – Kluczbork, Agnieszka Maciejczyk wygrała złoty  medal w konkurencji kata podczas IV Pucharu Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

  1.  22-23 październik – Kluczbork, Przemysław Maciejczyk wygrał  brązowy medal w konkurencji kata podczas IV Pucharu Polski Dzieci w  Karate Tradycyjnym.

  1. 11 grudnia – Kluczbork, Międzyklubowy Turniej Karate Tradycyjnego:

 

 

Patrycja Lewandowska brązowy medal,
Agnieszka Maciejczyk srebrny medal,
Żaneta Majkszak srebrny medal,
Przemysław Maciejczyk brązowy medal,
Adrian Drogoś srebrny medal,


  1.  17 grudnia – Głuchołazy, VIII Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego Dzieci:

 

 


konkurencja FUKU-GO

chłopcy do 8 lat
1. Szymon Rutkowski
2. Konrad Łącki
3. Bartosz Kuliczkowski

chłopcy 9-10 lat
1. Przemysław Maciejczyk
2. Beniamin Opaliński
3. Marek Gach

chłopcy 11-12 lat
1. Patryk Konieczny
3. Kamil Siennicki

chłopcy powyżej 14 lat
1. Mateusz Lis
2. Adrian Drogoś
3. Patryk Gomulnicki

dziewczęta do 10 lat
1. Patrycja Lewandowska
2. Daria Chwastyk
3. Klaudia Babyn

dziewczęta powyżej 10 lat
2. Agnieszka Maciejczyk
3. Żaneta Majkrzak

konkurencja EN-BU
1. Mateusz Lis, Adrian Drogoś
2. Agnieszka Maciejczyk, Przemysław Maciejczyk

 



 
 
 
 
Wyniki sportowe uzyskane przez zawodników GKKT w 2003 roku:

 

 

1.    01 luty – Bohema, zdobycie złotego medalu przez Patryka Koniecznego i srebrnego przez Patryka Gomulnickiego na zimowym obozie karate.


 

 

2.    06-07 czerwca – Lublin, Agnieszka Maciejczyk oraz Przemysław Maciejczyk dostali się do pierwszej dziesiątki podczas Pucharu Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.


 

 

3.   30 czerwca – Bohema, zdobycie złotego medalu przez Patryka Gomulnickiego i brązowego przez Karolinę Mielnik na letnim obozie karate.


 

 

 

 

4.   19 września – Włocławek, zdobycie II m. przez Pawła Wańczyka w konkurencji kumite oraz III m. przez Mateusza Lisa i Pawła Wańczyka w konkurencji fu-kugo, podczas XIV Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym.


 

 

5.    05 grudzień – Głuchołazy, finalistami Mikołajkowego Turnieju Dzieci w Karate Tradycyjnym zostali do 10 lat :1m. Przemysław Maciejczyk, 2m. Jakub Harasymowicz, 3m. Patryk Konieczny, powyżej 10 lat 1m. Patryk Gomulnicki, 2m. Mateusz Borys. Wśród dziewcząt I m. zajęła Agnieszka Maciejczyk, II m. Żaneta Majkszak, III m. Ala Konieczna.